Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van arra esély, hogy 25 éves...

Van arra esély, hogy 25 éves férfi leküzdje a kisebbrendűségi érzését és félénkségét? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rossz ember, buta sem, és csúnya sem, de mégsem tudok kiállni magamért, félek társaságban beszélni, szerepelni, vitázni, már előre rettegek ha tudom hogy ilyesmire sor kerül. Nem tudom mit tudnék ezzel tenni.

2021. júl. 22. 14:10
 1/7 anonim válasza:
Pszichológus.
2021. júl. 22. 14:21
 2/7 anonim válasza:
Ja, pszichológus
2021. júl. 22. 14:37
 3/7 anonim válasza:
Ez az eletkorod előrehaladtával fog változni. Erősödni fog a személyiséged, rajossz majd hogy meg kell tanulnod kiallnod magadért:)
2021. júl. 22. 14:46
 4/7 anonim válasza:

Kezdj el edzeni és legyenek nagyobb céljaid.

Én tökéletes testet akarok és milliomos lenni, így ezért küzdök.

Amióta érzem, hogy alakul minden sokkal jobb. Csak meg kell erőltetni magadat minden téren, hogy fejlődj. Egy idő után egyértelmű lesz, hogy több vagy mint az átlag és az önbizalmad is megjön.

Persze ezt így egyszerűen mondtam el és ennyiből kb. annyi lesz, hogy óóóó hát én nem vagyok rá képes és kész. Megse próbálja az ember.

2021. júl. 22. 14:47
 5/7 anonim válasza:
Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni és nem feladni, kitartást senki nem fog neked "adni", az vagy benned van vagy magadnak kell kifejleszteni.
2021. júl. 22. 14:50
 6/7 anonim válasza:
Így leírtak alapján Kérdező a szociális készségeid nem túl fejlettek illetve erős önbizalom hiányod lehet. Mindkettő fejleszthető illetve kiküszöbölhető. A szociális készségeid fejlődnek ha többet beszélgetsz az emberekkel, lehetnek ezek barátok, családtagok, ismerősök is. Az önbizalom hiány főként az önismeret hiányából fakad próbálj meg olyan tevékenységeket végezni amiket szeretsz ez segít hogy önmagad légy illetve olvas önfejlesztő könyveket. Amit még esetleg tudok tanácsolni hogy kezdj el valamit sportolni, valamilyen formában edzeni. Ez is sokat segíthet hogy jobban megismerd a saját határaidat, korlátaidat és túllépd azokat. A rendszeres edzés előbb-utóbb eredményekhez is vezet ami megtanít arra hogy jobban megbecsüld önmagad. Amíg ez nem sikerül addig mások sem nagyon fognak megbecsülni téged.
2021. júl. 22. 15:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen szociálisan gyenge vagyok. Nem nagyon vannak barátaim sem. Nem tudok miről beszélgetni az emberekkel, ha találkozok valakivel mindig azt gondolom hogy kéne valamit mondani, de nem tudok. Állandóan az van benne hogy a másikat úgysem érdekli. Pedig amúgy sokat olvasok, szóval lenne mit mondani.
2021. júl. 22. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!