Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 25 éves hetero férfiként itt...

25 éves hetero férfiként itt a gyakorin megtalálhatom a leendő párom? Ismerkednék!

Figyelt kérdés

Gondoltam miért ne próbálnám meg itt is, ha már amúgyis limitáltak a lehetőségek a kedves covid-19-nek köszönhetően.


Magamról:

184 magas vagyok, 74-80 kiló között mozgok, szoktam edzeni, sportos alkat vagyok.


Vékonyabb, átlag alkatú lányok az eseteim.


Írhattok itt is, illetve privátban is :)



2020. nov. 18. 04:17
 1/8 GepEpito válasza:
szerinted van olyan hogy netten keresztüli szerelem? ez csak poén, szórakozás, időtöltés. Mondjuk most nem aktuális, de a tuti hely az a strand. Ott ha látsz egyed csajt akkor menj oda. Nem véletlenül van ott. Ha meg rögtön elégé nyitottá válik, akkor gyorsan leszűrheted hogy az ft betűket tudja csak, de hátha. Kurvábóllesz a legjobb feleség.
2020. nov. 18. 04:39
 2/8 anonim válasza:

Gondolod, a sok társkereső oldal mellett itt keres valaki, fénykép és név nélküli alakot?

Nincs neved sem, de ha lenne is, épp a "józsi" nem tetszik a keresgélőnek.

2020. nov. 18. 07:51
 3/8 anonim válasza:
Megtalálhatod, de valószínűleg nem ez a legjobb oldal erre a célra.
2020. nov. 18. 08:21
 4/8 anonim válasza:
Engedjétek már el ezt,mikor fogjátok már fel, hogy ez nem ismerkedős oldal? Persze minimális esély lehetséges de hát na
2020. nov. 18. 09:19
 5/8 anonim válasza:

#4 nem véletlenül lett ismerkedés rovat itt újabban.

Amúgy megtalálhatod, én is itt találtam meg, bár csak sima trollkodásnak indult :D először haverok lettünk, így is találkozgattunk, hülyültünk, aztán szép lassan legjobb barátok és szerelmesek lettünk :'D nekem eddig úgy volt csak igazán jó kapcsolatom hogy először csak barátkoztam az illetővel.

2020. nov. 18. 09:36
 6/8 A kérdező kommentje:

Minden esélyt amivel nem élsz, elhalasztasz. Veszíteni valóm nincs.


Fénykép és név nélkül van egy fajta rejtély is, ami érdekes is lehet. Persze nyilván lenne kép csere is, mert nem akarom húzni senkinek sem az idejét.


Egyetértek, barátság az alap, mert a leendő párod kell legyen a legjobb barátod is, máskülönben nem lesz valami egészséges a kapcsolat, ha a szomszéd nevettet meg a párod helyett, és ha kellemesebb beszélgetéseid vannak a fejedben levő hangokkal, mintsem a partnereddel.

2020. nov. 18. 14:39
 7/8 anonim válasza:
Én hotdogon és badoon bariztam anno. 1-1 kapcsolat közt új embereket akartam megismerni. Beszélgetni, barizni, elterelni a figyelmemet. Többükkel találkoztam, van aki jóbarát mai napig, van akivel összejöttünk. Több kapcsolatom lett így, együttélős, évekig tartó kapcsolatok. Nekem áldás volt a net, pedig nem kapcsolatot kerestem. Talán pont emiatt sikerült mégis így. :)
2021. júl. 15. 08:05
 8/8 anonim válasza:
Szerintem tróger a hozzá állásod az a helyzet
2021. júl. 16. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!