Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkednédtek jó kedélyű,...

Ismerkednédtek jó kedélyű, fiatal, tudatos, mollett lánnyal?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, dolgozom és tanulok. Bár szívesen beszélgetek és szeretem a humort, nem járok társaságba, nem rendelkezem nagy barátikörrel. Nem vagyok antiszociális, munkám során is emberekkel dolgozom. A szabadidőmet azokkal töltöm szívesen, akik igazán közel állnak hozzám, szeretek gondoskodni róluk.

Hogy mit takar a molett jelző? Azt az adottságot, hogy nagyobb felületen lehetek szép,mint mások. A viccet félretéve, normál konfekció méretekkel jól elboldugolok, szerencsés homokóra alkatom van. Szeretek csinosan öltözni.


Hosszú párkapcsolat van mögöttem. Én is vágyom a szeretetre, megbecsülésre ezért ismerkednék közel velem egykorúakkal. Komoly kapcsolat érdekel. (Pest megye)



2021. júl. 25. 08:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nekem túl fiatal vagy, úgyhogy nem ismerkedési céllal írok neked. Csak annyit javasolnék, hogy ha már társkeresésre használod ezt az oldalt, akkor egy linken adj magadról képet is. Ezzel megkímélheted magadat és másokat is a fölösleges köröktől. Sem a férfiak, sem a nők nem szeretnek fantomoknak írogatni, mert akkor nagyon nehéz tapintatosan visszakozni, és kellemetlen helyzetet eredményez, ha a később kiderülő külső megjelenést nem találják vonzónak.
2021. júl. 25. 08:21
 2/14 anonim válasza:

"Csak annyit javasolnék, hogy ha már társkeresésre használod ezt az oldalt, akkor egy linken adj magadról képet is"

Ne tedd. Csak ha megismerted a másik embert. Pont, hogy köröket kell futni ahhoz, és áldozni kell arra, hogy láthasd a másikat, ahelyett hogy bárkinek csak úgy kiadod a képeidet, és ki tudja utána hova kerülnek azok. Egyes embereknek nem éri meg a köröket futni, de a kérdező nem ilyen embereket keres. Annak kellemetlen a kép után visszanézni, aki nem tanulta meg az ilyen helyzeteket kezelni. Fel kell nőni és a kellemetlen helyzeteket megtanulni kezelni, és nem kiadni magad bárkinek. Fiúként én sem tenném.

2021. júl. 25. 09:05
 3/14 anonim válasza:
En elhivnalak randizni, de mit jelent a konfekció elobb azt mondd meg addig nem megyek sehova senkivel
2021. júl. 25. 09:05
 4/14 anonim válasza:
Rosszul teszed hogy itt akarsz ismerkedni.Sok beteg ember van ezen az oldalon (lsd. az elöttem válaszolókat) Azt mondod nen vagy antiszociális, akkor ajánlom az élõben ismerkedést.
2021. júl. 25. 09:30
 5/14 anonim válasza:
Írhatsz, ha gondolod. :)
2021. júl. 25. 09:35
 6/14 anonim válasza:

Nagyon szimpatikus vagy az általad leírtak alapján! A molett lányokat is szeretem!

Komoly kapcsolatot is szeretnék! Csak az a bajom, hogy én olyan nőt keresek, aki nem szeretne gyereket!

2021. júl. 25. 10:22
 7/14 anonim válasza:
itt max retardokat találsz, szóval ne itt ismerkedj. kicsit sportolj, és akkor nem kell a "szerencés homokóra" (ezenjóvnevettem) molettséggel takarózni
2021. júl. 25. 10:22
 8/14 anonim válasza:
#2: Te jó ég, ahhoz tényleg paranoiásnak kell lenni, hogy valaki attól féljen, hogy az internetre feltett, normális fotóját mások káros célra felhasználják. Ugyan már egy arcképpel vagy egy, rendesen felöltözötten készült egész alakos fotóval hogyan lehetne visszaélni? Mondj már nekem egyetlen példát! Ha igazad volna, akkor szinte az összes Facebook és Instagram felhasználó felelőtlen, nem is szólva a netes társkeresőkben levők százezreiről.
2021. júl. 25. 10:33
 9/14 anonim válasza:

8-as: pl társkeresős csalók. Egyre gyakoribb, hogy netről lopott képekkel regisztrálnak, becserkésznek embereket akiken látják, hogy elkeseredettek és nagyon vágynak a törődésre, és miután a bizalmukba férkőztek emaileken, chaten keresztül, lehúzzák őket egy rakás pénzzel.

Ha nyilvános Facebook vagy Instragam profilon vannak képeid, azokat legalább jobban meg lehet megtalálni beazonosítás végett, viszont ha anonim oldalra feltöltött kép, azzal könnyebb visszaélni.

2021. júl. 25. 11:53
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat.
2021. júl. 25. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!