Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hoz össze a sors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hoz össze a sors normális esetleg hozzám hasonló férfiakkal?

Figyelt kérdés

Még az elvárásaimat is csökkentettem az évek során.. nagyon sok udvarló akadt /akad ,de valahogy egyik se az igazi.. még randira se méltóak..

Intelligencia,tudatos világkép, nem hétköznapi gondolatok, jól tudjon bánni az emberekkel.. ne legyen vak bizonyos dolgokban.. tudja mit akarjon az életben.(kedves, jószívű, odaadó stb stb stb ezek már általánosabb elvárasok)

Mindössze ennyit szeretnék, a külsőt meg sem említettem mivel úgy gondolom az mellékes , oké hogy egy embernek legyen kiállása.. és nézzen ki valahogy.. de ezek is alap dolgok.

Én egy introvertált személyiségnek vallanám magam , nem várom el hogy a párom is az legyen.. de ne pörögjön túl.

Szeretek elmélkedni bizar,elvont dolgokon.. az érzéseim nehezen fejezem ki sőt meg kell őket eroszakolnom néha hogy előjöjjenek.. ><

De ha megszeretek valakit,akár szerelmes leszek.. az vissza vonhatatlanul őszinte és odaadó általában..

21 L



2017. szept. 18. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Mert az ország főleg a rendszerváltás óta folyamatosan hanyatlik, szellemi mélyszegénységbe került. Ha jól beszéled a nyugati nyelveket, tégy egy próbát a fejlett országokban. Meg fogsz lepődni mennyi pozitív tapasztalatod lesz.
2017. szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Szóval nem jön az a nyavalyás herceg a fehér lóval, hogy megtalálja Csipkerózsikát?


Nahát, hogy mik vannak! :)

2017. szept. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Kislány, mert nincs semmiféle sors. Te magad vagy életed alakítója. Nem a sült galambot kell várni, hanem tenni azért, hogy legyen valakid.
2017. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Szóval az érzelmeidet nem mutatod ki, de azért elvárod, hogy az álompashee kedves-jószívű-odaadó stb. legyen, gondolom, hordozzon is a tenyerén...

Tudod, mi férfiak is szívesebben nyílunk meg olyan nőnek, és mutatjuk ki az érzelmeinket, aki nem jégtömbként viselkedik. Egy kapcsolat mindig két emberen áll.

2017. szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól megfogalmaztad. Abban pedig nem hiszek, amit a 3-as írt, ugyanakkor eléggé szorgalmasnak tartom magam.
2017. szept. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"külsőt meg sem említettem mivel úgy gondolom az mellékes"


Lehet, hogy neked nem számít, de másoknak igen! Ha jobb pasit akarsz, akkor bizonyítsd már a külsődben, hogy te is abban a jobb kategóriában vagy, mint Ő!

2017. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

ez nem úgy működik, hogy vársz és jön magától, ha akarsz 1 ilyen férfit, akkor tegyél érte!

te mit teszel érte? hol próbálkozol és milyen módon?

2017. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Mindenki más szinten tart.


Átlag embernek semmi esélye se nálad se nálam.

Példa kedvéért, te olyan szinten vagy, akit megtapasztalnék egy szerelmi kapcsolatban pár hóbapig, de véletlenül sem egy életre, mert nem látok esélyt, hogy olyannyira tudnálak felhúzni, ahol kielégítő lennél.


Ne adj lejebb, csak bízz sorsban. Ha lejebb adsz, magadat árulod el.


F

2017. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%

Előttem lévőket ne is olvasd el. Ha megtetted, vedd őket semmisnek. Babazsúr...


Ha kérdésed lenne, írj nyugodtan.

2017. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, mint te, és megsúgom az érzések helyes kifejezése igencsak súlyos tényező ha ismerkedni akarsz.


Én pszichológushoz jártam, annyira rideg és kifejezéstelen voltam, és ez számomra okozott gondot elsősorban, nem is másoknak. Kevesen próbálnak falakat áttörni, te sem azt akarod, hisz abban sem lehetsz biztos, hogyha nagy nehezen átküzdöd magad, majd megéri a végén.


Az igazi kapcsolat nem kockázat nélkül alakul ki. Pontosan annyi érzelmet fogsz kapni, amennyit adsz, és ha nem mersz nyitni, kockáztatni, feléd sem fognak.


Azt hittem az elején, hogy ha megnyílok másoknak, engem ki fognak csinálni és tönkretenni, de elképesztően sok komoly udvarlóm lett, jobbnál jobb férfiakból, és a párom is gyakorlatilag tökéletes számomra. De azzal is tisztában vagyok, hogy pár évvel ezelőtt őt képtelen lettem volna meghódítani, mert nem bírtam érzelmileg felnőni egy komoly kapcsolathoz. Ezt most apróságnak gondolhatod, de egy értelmes férfi nem fog veled szórakozni, ha nem nyitsz felé jókor, jó időben, a megfelelő módon.


N

2017. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!