Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Visszahúzódó,mások által...

Visszahúzódó,mások által nagyon csúnyának mondott lányokkal-nőkkel ismerkednék?

Figyelt kérdés

Mielőtt ti csúnyának mondott lányok ti is inkább az olyan pasiknak adtok esélyt mint peldaul a Maroon 5 énekese,tudjatok meg,hogy ő azt mondta,hogy csúnya lánynak nem ad autogramot.Es ennek ellenére is van nő aki oda van ezert az emberért? Csak mert nem vagyok helyes,attol meg jo a lelkem es tudok szeretni,meg az,hogy mi a helyes.Ti ne legyetek olyanok akik a hozzatok hasonlo cipőben jaro embernek ne adnatok egy esélyt.Ezt muszaly volt elmondanom. 34 eves

vagyok,es en minden noben meg tudom talalni a szepet,meg az olyan noben is aki sajat magara azt mondja,hogy csunya.



#szerelem #szeretet #Maroon 5 #sonkas omlett XD
2021. júl. 30. 23:06
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
XD
2021. júl. 30. 23:17
 2/22 anonim válasza:

34 évesen marha sok eszed van, ha ezekkel foglalkozol.

Ezert nincs senkid..

10 évesen ez még elmegy, de 34..

2021. júl. 30. 23:21
 3/22 A kérdező kommentje:

ma 23:21

Mert te mivel foglalkozol nagy okos?

Lökd a vakert...

2021. júl. 30. 23:22
 4/22 anonim válasza:

első vagyok, ne erőltesd kérdező ne...

csak kringé

2021. júl. 30. 23:22
 5/22 anonim válasza:
Ez ugye nem komoly? 🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. júl. 30. 23:24
 6/22 A kérdező kommentje:
Aki csak szemétkedni akar,az menjen a fenébe inkább...
2021. júl. 30. 23:24
 7/22 anonim válasza:

"Minden nőben meg tudom találni a szépet." Ez nagyon kedves mondat Tőled. :)


De arra gondoltál már, hogy EGY BIZONYOS nőt lenne értelme kiválasztanod a sok közül...?


Esélyed szerintem mindig van. De miután "lehorgonyoztál" egyvalaki mellett, szerintem nem érdemes mások után megfordulnod. Elég sok félreértés forrása is lehet pl. egy ilyen szituáció...

2021. júl. 30. 23:25
 8/22 A kérdező kommentje:
En hűséges tipus vagyok.
2021. júl. 30. 23:25
 9/22 anonim válasza:
Ez nagyon szanalmas. Ezzel a mentalitassal meg a ronda noket sem erdekelned, mert mar kapasbol azzal inditasz, hogy "tudom, hogy ronda vagy, de nyugi, meglatom benned a szepet". Ennyire elkeseredett, sikertelen szerencse csomag vagy?
2021. júl. 30. 23:39
 10/22 A kérdező kommentje:
Persze azok a pasik menőbbek nálam akik folyton alázzák őket.
2021. júl. 30. 23:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!