Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Középkorú nőként tökéletesen...

Középkorú nőként tökéletesen meguntam a hiábavaló társkeresést. Elég volt a férfiakból. Hol vannak olyan nők, akik elfogadják, hogy teljesen kezdő vagyok?

Figyelt kérdés
Hatalmas meglepetésemre a normál társkersőkön hiába írom be, hogy nőként nőt keresek, hetero nőket mutatnak. Szóval hol kereshetek?
2021. júl. 31. 01:02
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Szerintem ez nem úgy működik, hogy hirtelen gondolsz egyet, hogy "Na, én akkor mától leszbikus vonalon mozgok".
2021. júl. 31. 01:34
 2/29 anonim válasza:

A grindr nem homoszexuálisoknak van?

Amúgy ha jól beállítanád hogy mi vagy és hogy mit keresel akkor több szerencséd lenne.

2021. júl. 31. 01:51
 3/29 anonim válasza:

Ez a betegség mióta divat már mindenhol?

Most akkor hirtelen váltunk nemet is,helikopter meg ilyenek?

Egyszerűen ne mást hibáztass azért,mert te még nem találtál meg valakit.

Le merem fogadni,hogy randiztál 1x egy hónapban és a többi napon csak 4 fal között voltál.

Azt ne mondd,hogy próbálkoztál. Az hogy mindenkivel kedves vagy,meg megvillantod néha a dolgokat az nem ismerkedés. Az sem,ha kipakolod ami még nem löttyedt.

Van fogalmad róla,hogy mit jelent az hogy ismerkedni?

Könnyű úgy kiakadni,hogy meg sem ismersz valakit aztán benyögöd hogy "jajj hát nem is ismertem meg még és má vége".

Mi lenne,ha fordítanál időt arra is hogy egy normális,egészséges kapcsolatot kialakíts valakivel mindenféle mentális agybaj nélkül?

Mellesleg ha így általánosítasz,akkor ne is várj jobbat.

2021. júl. 31. 02:14
 4/29 anonim válasza:
Nekem is elegem van, de most nem azért, előbb jutna eszembe elmenni egy Swingerbe, ha már annyira szexhiányom van, mint átváltani leszbibe. Még férfiba se kell az, akihez nem vonzódok, akkor mit kezdjek a nőkkel, akik alapból nem vonzanak?
2021. júl. 31. 04:26
 5/29 anonim válasza:

Szexualitás főkategóra, leszbikusság alkategória.


Kívánom, hogy járj szerencsével!

2021. júl. 31. 06:17
 6/29 anonim válasza:

itt. Én is kezdő vagyok és nekem is elegem van a lúzer, idióta faszikból.

46/N

2021. júl. 31. 07:12
 7/29 anonim válasza:

Kérdező és #6


1. Azért nem lesznek lúzerek a pasik mert ti pont olyanokat fogtatok ki. Lehet az is hogy csak ti vagytok azok😅


2. Ilyen nincs. Ha a fiúkhoz vonzódsz olyan nincs hogy gondolok egyet és leszbikus leszek mert nincsenek sikereim a fiúknál.

Ennek vagy az lesz a vége hogy lányt sem találtok magatok mellé vagy az hogy találtok, de nem fogjátok jól érezni magatokat vele mert nem vagytok leszbikusok. Ez nem egy olyan dolog hogy jaaj kezdő vagyok mert megtetszett.

Csak dublán rossz lesz nektek.

2021. júl. 31. 08:15
 8/29 anonim válasza:
Beütöd bármelyik keresőbe: "leszbikus társkereső" és milliárd oldalt kiad. Szóval, ha már ezt sem tudod megtalálni, akkor lehet hogy nem a férfiakkal van gond...
2021. júl. 31. 08:48
 9/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hát meggondoltam magam. Ahogy nézegettem a hetero nőket (véletlenül), rájöttem, hogy ezerhatszáztízszer jobban nézek ki, én ugyan meg nem csókolnám egyiket sem, nem beszélve a többiről.


Csak tegnap éjjel rám jött a hoppáré, hogy jé, én még soha nem csókolóztam nővel, nem is lehet rossz, meg a női keblek mindig is vonzottak (de más nem).


Szóval sem biszex, sem tricepsz, sem leszbikus nem vagyok. Sajnos.

2021. júl. 31. 08:48
 10/29 anonim válasza:
#7: aha. duBlán... lúzer... :D
2021. júl. 31. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!