Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt szingli lányok/hölg...

Vannak itt szingli lányok/hölgyek, akik valóban szívesen ismerkednének?

Figyelt kérdés
170 magas, normál testalkatú, szakállas vagyok. Túrabolond, sportokat kedvelő, metal zenét szerető, nem szüleivel élő, nem dohányzó, nem ivós, őszinte, határozott férfi a rövid jellemzésem. Zala megye. 30F

2021. aug. 15. 10:27
 1/8 anonim válasza:
Ha harminc vagy nem lányokat kellett volna írni, hanem nőket....
2021. aug. 15. 11:05
 2/8 anonim válasza:
Végre egy férfi, aki nem iszik/dohányzik és még túrabolond. Az a baj, hogy idős vagy hozzám képest, de muszáj volt megdicsérnem téged.:D
2021. aug. 15. 11:52
 3/8 anonim válasza:

#2


Ezek rám is jellemzőek, bár nem vagyok túrabolond, de szeretek túrázni, fiatal is vagyok, ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor írj nyugodtan.

2021. aug. 15. 12:56
 4/8 anonim válasza:
Túratárs oldal
2021. aug. 15. 13:52
 5/8 anonim válasza:

Az 1-est én sem értem, mert a kérdező így írta ki a kérdést, hogy "lányok/hölgyek" , szerintem mindkettő szó takarja a nőket, na mindegy, ez az ő problémája. :D


A 2-es pedig szerintem egy 16-17 éves lány lehet, viszont a hozzászólásában nem találtam olyan részt, ahol kötözködött volna. :D

2021. aug. 15. 14:39
 6/8 Barnabas333 válasza:
Nándi te vagy az? 44f egyébként kettes egy csomó férfi nem dohányzik, iszik és szeret túrázni szerintem... Én is ilyen voltam gyerek előtt...
2021. aug. 15. 16:57
 7/8 A kérdező kommentje:

Túratárs fizetős kösz nem, másrészt többnyire idősebbek járnak sajnos. Nem vagyok Nándi :D

Az a baj, ilyen kis megyékből hiába akar az ember neten ismerkedni...

2021. aug. 15. 18:09
 8/8 anonim válasza:
7. A túratárs FB ingyen, a túratárs oldal regisztráció pedig ingyenes.
2021. aug. 15. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!