Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan szingli, Budapes...

Van itt olyan szingli, Budapesten élő lány, aki szívesen ismerkedne? 29 éves férfi vagyok és barátnőt keresek, ezért olyasvalakivel szeretnék ismerkedni, aki szintén társat keres. Többi lent.

Figyelt kérdés

Igazából tudom, hogy nincs sok esélye annak, hogy kapok egy ilyen oldalon üzenetet, de arra gondoltam, hogy végülis egy próbát megér.


Nem szeretném kiírni ide, hogy mit kell rólam tudni, mik a hobbijaim stb., privátban úgyis tudunk ilyesmikről beszélgetni.


Küldj üzenetet, ha lenne kedved ismerkedni velem. :)


2021. márc. 13. 11:42
 1/7 anonim válasza:

Bugyuta magyarázkodás helyett inkább próbáld eladni magad! Legalább egy jövőbeni közös programot vess fel! Valami, ami akár közös érdeklődés is lehet. Valami ami a célközönség érdeklődését felkeltheti.


Ez a mostani csak arra jó, hogy „Figyelj! Unatkozom! Ha te is unatkozol, akkor unatkozzunk együtt, mert én is nyomi vagyok meg te is nyomi.”

Nem! Senki sem akar nyomi lenni! Amit viszont mindenki akar az az, hogy haszna legyen, energiát szerezzen a másikból. Azt kell elhitetni, hogy te olyan vagy, akire szüksége van a másiknak. És nyilván neked is olyat kell találnod, akire szükséged van. De ahhoz kellene egy olyan szemléletmód is. Ez a pad alatt gubbasztós stílus.. olyan amilyen

2021. márc. 13. 12:21
 2/7 A kérdező kommentje:

Szimplán csak nem akartam infókat kiírni magamról a kérdéshez. Nem akartam egy társkeresős profilleírást létrehozni magamról a kérdés alá, mert ez nem egy olyan oldal.


Ha valaki szingli és nyitott az ismerkedésre, beszélgetésre, az írjon, mert privátban úgyis tudunk beszélgetni ezekről a dolgokról, anélkül, hogy 200 másik ember látná, hogy mit kell rólam tudni.


Így már érted?

2021. márc. 13. 12:30
 3/7 anonim válasza:
Nem egy olyan oldal, mégis azt csinálod...
2021. márc. 13. 12:43
 4/7 A kérdező kommentje:

De egy társkereső oldalon csak azok látják a profilleírásomat, akik nők és szintén társat keresnek.


Itt pedig olyanok is látnának rólam információkat, ha megosztanám őket a kérdésem alatt, akik férfiak vagy nem társkereső nők, de mégis a kérdésre kattintanak. Azt, hogy mit kell rólam tudni, csak olyanokkal szeretném megosztani, akik szingli budapesti társkereső nők.

2021. márc. 13. 12:50
 5/7 anonim válasza:
És? Látnak egy random kérdést, hogy valaki mondjuk szeret focizni meg a fantasy könyveket, 174 magas, és szivesen kirándul a hegyekben. Mit kezdenek ezzel az infóval?
2021. márc. 13. 13:01
 6/7 anonim válasza:
Írj! :D
2021. márc. 13. 15:10
 7/7 anonim válasza:
Ha gondolod írj
2021. márc. 14. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!