Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehetetlen ilyen kritériumokka...

Lehetetlen ilyen kritériumokkal ismerkedni a neten?

Figyelt kérdés

Egy olyan kapcsolatot keresek, ami több szexnél, de nem komoly tervezgetős-összeköltözős kapcsolat, viszont vannak érzelmek, közös értékrend és közös programok is. Én úgy látom, hogy a nők többsége ilyet nem szeretne. Sokan komoly kapcsolatot szeretnének, illetve vannak páran, akik csak szexet, de őket rendszerint megrohamozzák a férfiak. Az utóbbiak gyakran ilyen titkos-megcsalós kapcsolatot keresnek, amibe én semmiképpen sem megyek bele, mert az őszinteség számomra elsődleges érték. A társkeresők, ahogy nézem, ugyanerre épülnek fel: vannak a szexpartnerkeresők, ami a legalja, ha fel is nézek egyre, undorodva lépek ki. A többin meg általában életük párját keresik az emberek. Meg persze van a Tinder, de az nekem nagyon húspiac és csak a képmutatásról szól.

Örülnék, ha találnék valakit, aki hasonló problémákkal küzd és az sem baj, ha az ellenkező nemet képviseli. 😊



2021. aug. 20. 09:18
 1/9 anonim válasza:

A nők szemêben az, hogy Te nem akarsz össze költözni (és nem azonnal, hanem évekkel később) egyenlő azzal, hogy nem is akarod komolyan.

Vagy akkor tisztázd az elején máshogy.

"Gizi, én téged nagyon megkedveltelek es komolyan is gondolom veled. De nem szeretném betàblázni a kapcsolatunkat, hogy 1 év múlva költözünk, 3 év múlva házasság és 5 év múlva gyerek. Haladjunk a saját tempónkban. Mit szólsz hozzá?"

Egyből szebben hangzik, mint a "hàt komolyat akarok, de azért nem túl komolyat."

2021. aug. 20. 09:54
 2/9 anonim válasza:
"de az nekem nagyon húspiac és csak a képmutatásról szól" - Így is lehet mondani azt, hogy nem vagy sikeres ott. Ami nem gáz, csak erősen ferdítés szaga van.
2021. aug. 20. 12:42
 3/9 anonim válasza:
2 saját tapasztalat?
2021. aug. 20. 13:53
 4/9 anonim válasza:
#3: Nem. Viszont felismerem ferfikent azokat a ferfiakat, akik nem oszintek.
2021. aug. 20. 14:02
 5/9 A kérdező kommentje:
#2, #4: Akkor valami gond lehet az őszinteség-radaroddal, mert én tényleg így érzem. Nem értem, mi a jó abban, hogy pár kép és egy-két sablonos mondat alapján jobbra-balra húzogatunk embereket anélkül, hogy megismernénk. Valóban nem volt sikerem a platformon, de talán nem véletlen, mert nem nekem találták ki. Volt olyan nő (nem Tinderen, máshol), aki pár levélváltás után szimpatikusnak tűnt, aztán jött a képcsere. Először ő küldött képet és bár belsőre megfogott, külsőre nem tetszett, végül úgy döntöttem, adok egy esélyt. Sajnos a részéről a külsőmön bukott a dolog. Számomra a külső másodlagos. Ha valaki megfog, akkor nem valószínű, hogy visszautasítom, akkor sem, ha külsőre nem tetszik.
2021. aug. 20. 14:14
 6/9 anonim válasza:
4: pedig én is így látom. Én nem vagyok érintett házasként. De volt elvált ismerősünk, kb. olyan volt ahogy mesélt, hogy hétvégente akasztgatta le a pasikat kipróbálni (állítólag komolyat keresett), de mindegyikkel csak a “lékelésig” jutott.
2021. aug. 20. 14:43
 7/9 anonim válasza:

Szerintem a kapcsolat, amit keresel, azt úgy hívják, hogy "mingli" kapcsolat. Ami igazából egy monogám párkapcsolat összeköltözés nélkül. Más szóval barátság extrákkal. Mindkét fél él a maga lakásában, randizik a párjával, időnként egy-egy napot az egyik vagy a másik fél lakásában töltenek, együtt utaznak el pár napra vakációzni, wellnesezni. Naponta hívják egymást telefonon, ha segítség kell a másiknak, segítenek. Rendszeresen vannak közös programjaik.

Ez az, amit keresel?

2021. aug. 20. 18:09
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: Igen, valami ilyesmit keresek.
2021. aug. 20. 18:40
 9/9 anonim válasza:
7 voltam, hát én is, 49N. De jól el vagyok egyedül is.
2021. aug. 20. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!