Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehetne ismerkedni? 19/F

Hol lehetne ismerkedni? 19/F

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, hogy csak én vagyok a béna, hogy semmi nem sikerül ilyen téren, vagy ennyire borzasztó lett ez az egész. Kipróbáltam már a Tindert és néhány hasonló alkalmazást, de egyik se igazán vált be. A lányok alig írnak vissza az embernek, ha mégis megteszik olyan undorító, alpári stílusban írnak és majdnem minden alkalommal akkora arcúk van és többnyire nem is értem, hogy mire. Szóval nekem ez a módszer nem annyira jött be

Ismerőseim mondták, hogy a lányok nem annyira szeretik, ha mondjuk valaki utcán próbálja leszólítani őket. Nekem azt mondták, hogy olyankor a lányok kellemetlenül érzik magukat és megijednek. Mármint nem olyan stílusban gondoltam, hogy odamegyek és jó a segged, hanem mondjuk hogy nagyon szimpatikusnak tűnt és esetleg lenne-e kedve megadni a számát aztán valamikor elugrani egy kávéra vagy valami. De nekem azt mondták ezt se igazán csípik már mostanában.

Akkor ugye még maradnak a bulik. Nos megfigyeléseim és tapasztalataim szerint a bulikban vagy 15-16 éves lányok rázzák a seggüket, vagy r*bancok és egyik lehetőség se túl vonzó nekem. Én nem egy egyéjszakás kalandot keresnék, hanem egy tartós kapcsolatot.

Még azt is mondták, hogy majd az egyetemen, ott mindenki folyton becsajozik, az maga a paradicsom. Hát a műszaki egyetemeken sajnos ritkább a lány, mint a fehér holló, így nekem még ez se adatott meg.

De akkor számomra adja magát a kérdés, hogy mégis hol a fenében ismerkedjen az ember?



2021. aug. 30. 20:30
 1/7 anonim válasza:
Hobbijaidon, szabadidős programjaidon, sporton. Ezek a legjobbak. Téma is adott, úgyhogy van miről beszélni is.
2021. aug. 30. 20:44
 2/7 anonim válasza:
Ismerkedj fiúkkal mit valogatsz
2021. aug. 30. 21:44
 3/7 anonim válasza:

valóban a 21. századra elég nehézkes lett az ismerkedés, senki se mer igazán kezdeményezni és az értékrendek is sok esetben teljesen megváltoztak.


De Fel a fejjel Nikola Tesla is egész életében agglegény volt és mégis az egyik legnagyobb koponya ként tartják számon.


Viszont, hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem semmi gond azzal, ha megszólítasz valakit a nyilvánosságban, persze legyenek reálisak az elvárásaid, légy magabiztos, határozott és ahogy te is írtad kulturált. Probálj odafigyelni, hátha adnak a lányok jeleket. PL. egy busz út alatt többször egymásra néztek vagy bármi. Nem szabad semmit se elhalasztani, a legrosszab ami történhet, hogy nemet mond.

2021. aug. 30. 21:47
 4/7 anonim válasza:
#2 Ez az, nincs nyafogás!😂
2021. aug. 30. 22:06
 5/7 anonim válasza:
Nekem is nagyon nehézkes, mert én még fbn meg ilyen helyeken nem tudok rendesen csajozni csak élőbe(kocsmába szórakozóhelyen) . Csak sajnos bejött ez a rohadt virus, és már nem nagyon jarkalnak ilyen helyekre az emberek vagy csak ritkábban. Enis tanácstalan vagyok. 20/F
2021. aug. 31. 11:54
 6/7 Mathus válasza:
(Online) nyelvtanfolyam, olyat keress, ami kellően "egzotikus", valamelyik keleti nyelvet (a japán a legesélyesebb). Ott lesznek lányok. Úgyis van próbaóra, sokat nem veszíthetsz. Vagy járj le a Gólyába, ott vannak lányok bőven.
2021. aug. 31. 17:23
 7/7 anonim válasza:

A nyelvtanfolyamos elég egyedi ötlet, de talán tényleg be is válhat. Nekem pl tőled 1-2 évvel fiatalabb barátnőim vannak és nem egy közülük próbált már ilyen tanfolyamokat és mondják is mindig hogy kevés a srác, legnagyobb sajnálatukra😄


Megpróbálhatnád még esetleg a konditermeket, hátha véletlen van ott szimpi, és ismerkedésre vevő lány.


Fesztiválokat tudnék még javasolni, tudom elég hasonló a bulikhoz, de ott talán még találhatsz normálisabbakat is. Bár tudom erről csöppet már lecsúsztál😅


Az utcán random leszólítást nemigazán javasolnám. Én lány vagyok és tuti frászt kapnék ha valaki random odaállítana hogy szipatikus vagyok neki és megadnám e a számom. Valószínűleg gyanakodnék, hogy nem tiszták a szándékaid vagy ilyesmi, ez sajnos a mai bizalmatlan világban szerintem természetes. Persze lehet hogy vannak erre vevő lányok, de elég kevesen lehetnek véleményem szerint.


Sok sikert kérdező, remélem összejön végre valami😊

2021. szept. 1. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!