Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lanyok, ismerkednetek egy 23...

Lanyok, ismerkednetek egy 23 eves egyetemista sraccal?

Figyelt kérdés

Pesti vagyok es hozzam kozel lako lanyt keresek, mert tenyleg nem csak chatelgetesre vagyok. Altalaban eloben szoktam ismerkedni, de jelenleg beszukult nagyon az eletterem, az egyetemen kivul nem sok helyre jarok es igy kicsit nehezebb uj kapcsolatokat kialakitani.


Par sor rolam: magas, enyhen sportos testalkatom van es sok pozitiv visszajelzest kaptam mar az arcomra is. Szeretem a humort, de lehet velem beszelni komoly dolgokrol is, sot. Kifejezetten szeretem a melyebb temakat. Az eletemet en iranyitom es vannak celjaim, a felelosseget is koran megtanultam vallalni. Erdekel a pszichologia, szeretek filozofalgatni es mostanaban egyre kritikusabb vagyok a tarsadalmakkal is. Kedvenc filmem az agymanok.


2021. szept. 1. 12:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Upsz, tenyleg rossz kategoria. Ismerkedesbe akartam tenni. Neha odateszi a kerdest ahova az elozo kerdest akartam irni, hiaba valtoztatom a kategoriat. Az ugyeletes spiclinek meg koszi, legalabb atrakjak oda ahova elsore ment.
2021. szept. 1. 12:37
 2/3 A kérdező kommentje:
menni akart*
2021. szept. 1. 12:37
 3/3 anonim válasza:

Én szívesen ismerkednék :)

20 éves, budapesti, egyetemista lány, hasonló problémákkal :D

2021. szept. 1. 17:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!