Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, valaki szeretne...

Lányok, valaki szeretne ismerkedni egy 22 éves életvidám sráccal, aki kizárólag komoly kapcsolatot keres? (Többi lent, képet pár üzi után küldök, és hogy időt spóroljak a magas lányoknak, 180cm alatt vagyok:D)

Figyelt kérdés

-koromnál fiatalabbnak nézek kis és nem a macsó, hanem a cuki srác vagyok (szóval nem egy motoros, szakállas rosszfiú), meg nem vagyok kövér és csont sovány sem, annó sporoltom versenyszerűen évekig

-egyetemista vagyok, jelenleg nappalin passzívon, mert most kezdtem egy levelezőt (mind a kettő erősen reál szak).

-imádok minden állatot, szóval ha kutyás vagy macskás vagy se zavar engem

-sokat beszélek és szeretek pörögni, viszont éjjeli bagoly vagyok (szóval reggel nehezen kelek:D) és pörgősségem ellenére nem veszekszek/emelem fel a hangom, mert megbeszélni szeretem a problémákat kapcsolaton belül

-nem vagyok depis, incel, nincs anya komplexusom, nem vagyok anyuci pici fia, nem stb... szóval mentálisan egésséges vagyok (mondjuk kissé adrenalin függő, szóval imádom az aqua és vidám parkokat), meg voltak hosszabb kapcsolataim, szóval nem most keresnék elsőnek és tapasztalatlanul hosszútávra

-sok sorozatot és filmet nézek, főként netflix mainstream tartalmakat (de csak eredeti nyelven, rühellem a szinkront), szóval ha te is netflixezel, nagy eséllyel tudunk együtt sorozatozni:D

-imádok vezetni és van is kocsim, szóval nem gond a távolság

-szeretek sütni sütiket és főzni olyan ételeket amiket szeretek

-imádok utazni, jártam jó pár országban már és a jövőben is szeretnék rengeteg helyre elutazni



2021. szept. 1. 16:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy szemüveges vagyok (bár csak otthon hordom általában, mert kontaktlencsét viselek, ha elmegyek) és a szemem színe kékeszöld, de inkább a kék dominál.
2021. szept. 1. 16:35
 2/16 anonim válasza:

Nagyon hasonló vagyok:

Mindig pörgő egyetemista, akit a koránál sokkal fiatalabbnak :)

Csak én szívesen kelek korán :D

Merrefelé laksz? :)

Egy 20 éves lány :)

2021. szept. 1. 17:22
 3/16 nhzzhnnhzzhn válasza:
Jesus ti sztem már most összejöttetek :D
2021. szept. 1. 17:31
 4/16 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, szimpatikusnak tűnsz. 18/L
2021. szept. 1. 17:58
 5/16 anonim válasza:
Bevallom, szkeptikusan álltam a dologhoz, hogy gyik-es tárkeresés, de úgy nézem, nagyobb a sikere, mint azt gondoltam. :D Lehet, nekem is meg kéne majd próbálknom.
2021. szept. 1. 18:05
 6/16 anonim válasza:
Ötös, én gyakorin ismertem meg előző és mostani páromat, szerintem srácként a legjobb hely ismerkedni:D szóval én csak ajánlani tudom:) itt nincsenek külsőséges lányok, senki nem húz balra, mert nem tudsz jó képeket csinálni, van esély a másik személyiségét megismerni kellően, mivel nincs rendes chat, így lehet gondolkozni eleinte a válaszokon és ezáltal tartalmasabb, hosszabb és igényesebb beszélgetéseket lehet folytatni és még sorolhatnám... Szóval gyakorin srácként ismerkedni 10/10, csak írj őszintén magadról, meg tedd rendbe az életed és ne érzelmi roncsként ismerkedj (de ez ismerkedéshez amúgy is egy alapszabály).
2021. szept. 1. 18:31
 7/16 anonim válasza:
:D Nekem csak egy havert sikerült gyik-en találnom. De hiszek neked, 6-os!
2021. szept. 1. 18:39
 8/16 anonim válasza:

#6


Azért ne beszélj mindenki nevében. Vannak itt olyan lányok, nem is kevesen, akik elveszik az ember kedvét az ismerkedéstől.

2021. szept. 1. 18:55
 9/16 anonim válasza:

#8



Vannak, ezt nem is cáfolom, de az olyanokat figyelmen kívül kell hagyni. Meg még ez mindig jobb opció, mint tinderen alig matchelni és még nem is válaszolnak rengetegen... Pedig nem vagyok csúnya srác, csak nincsenek normális képeim, viszont itt megismerik a személyiséged kicsit a lányok, így eltekintőbbek a rossz képeddel kapcsolatban. Na meg tinderen is vannak hölgyek, akik úgy ki offolnak, hogy az életkedved elmegy:D de amúgy igen, igazad van, vannak gonosz csajok is itt sajnos.

2021. szept. 1. 19:08
 10/16 anonim válasza:
#9: Velem mar tobbszor is megesett, hogy kepcsere utan meghalt a beszelgetes, hiaba ment elotte nagyon jol es kerestek, erdeklodtek maguktol, hogy mi van velem, miutan meglattak egybol offos voltam.
2021. szept. 1. 21:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!