Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, valaki szeretne...

Lányok, valaki szeretne ismerkedni egy 22 éves életvidám sráccal, aki kizárólag komoly kapcsolatot keres? (Többi lent, képet pár üzi után küldök, és hogy időt spóroljak a magas lányoknak, 180cm alatt vagyok:D)

Figyelt kérdés

-koromnál fiatalabbnak nézek kis és nem a macsó, hanem a cuki srác vagyok (szóval nem egy motoros, szakállas rosszfiú), meg nem vagyok kövér és csont sovány sem, annó sporoltom versenyszerűen évekig

-egyetemista vagyok, jelenleg nappalin passzívon, mert most kezdtem egy levelezőt (mind a kettő erősen reál szak).

-imádok minden állatot, szóval ha kutyás vagy macskás vagy se zavar engem

-sokat beszélek és szeretek pörögni, viszont éjjeli bagoly vagyok (szóval reggel nehezen kelek:D) és pörgősségem ellenére nem veszekszek/emelem fel a hangom, mert megbeszélni szeretem a problémákat kapcsolaton belül

-nem vagyok depis, incel, nincs anya komplexusom, nem vagyok anyuci pici fia, nem stb... szóval mentálisan egésséges vagyok (mondjuk kissé adrenalin függő, szóval imádom az aqua és vidám parkokat), meg voltak hosszabb kapcsolataim, szóval nem most keresnék elsőnek és tapasztalatlanul hosszútávra

-sok sorozatot és filmet nézek, főként netflix mainstream tartalmakat (de csak eredeti nyelven, rühellem a szinkront), szóval ha te is netflixezel, nagy eséllyel tudunk együtt sorozatozni:D

-imádok vezetni és van is kocsim, szóval nem gond a távolság

-szeretek sütni sütiket és főzni olyan ételeket amiket szeretek

-imádok utazni, jártam jó pár országban már és a jövőben is szeretnék rengeteg helyre elutazni



2021. szept. 1. 16:32
1 2
 11/16 anonim válasza:
#10 hát igen ez megesik sajnos, pláne ha nem vagy 10/6 felett mondjuk, de máshol csak rosszabb lenne, tinderen mondjuk így kb lehetetlen lenne ismerkedni. Amúgy megpróbálhatnád úgy, hogy teszel ki magadról képet a kérdésed mellé (ismerkedős helyekre is tennél, nincs benne semmi rossz). De azért igyekezz jó képet kitenni, szóval kérj meg valakit, hogy fotózzon le vagy csinálj nagy tükörben egy normális képet.
2021. szept. 1. 21:23
 12/16 anonim válasza:
It csak a lúzerek ismerkednek
2021. szept. 4. 09:56
 13/16 anonim válasza:

Szia, hogyha esetleg még nem találtad meg itt a párod, írj :)

21L

2021. szept. 19. 19:52
 14/16 anonim válasza:

#13


Mitől vagy olyan optimista, hogy összefogtok jönni? :D

2021. szept. 19. 20:04
 15/16 anonim válasza:
össze fogtok*
2021. szept. 19. 20:04
 16/16 anonim válasza:
Nem állítottam semmi ilyesmit, de ha azóta megtalálta a párját, minek zaklassam?
2021. szept. 19. 20:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!