Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bp 17. kerület, Nagytarcsa,...

Bp 17. kerület, Nagytarcsa, Kistarcsa környékéről lenne olyan lány, aki szívesen beszélgetne, ismerkedne? :)

Figyelt kérdés
Magamról röviden annyit, hogy 22 éves vagyok, jelenleg dolgozom, szeretem az állatokat/természetet. Szabadidőmben szeretek filmezni, társasozni, barkácsolni vagy kint lenni a szabadban. Privátban szívesen mesélek még magamról, de nyugodtan kérdezz bármiről, kérlek kort is írj :)

2021. szept. 3. 11:07
 1/9 anonim válasza:

Most őszintén, szerinted egy városi, átlagos kinézetű és értelmi képességű lány miért válaszolna a kérdésedre?


Ezer meg egy lehetősége van a való életben, és a neten is ismerkedni, ha egyáltalán nem foglalt.


F

2021. szept. 9. 21:12
 2/9 A kérdező kommentje:
Őszintén? Egyik legjobb barátom és egy korábbi kapcsolatom is innen indult. Az okát nem tudom, de attól még esély van rá és ha nem is sok, csak a bolond vág el maga elől egy esélyt :)
2021. szept. 9. 21:35
 3/9 anonim válasza:

#2


Haverokat én is szereztem innen, de kapcsolatot... ne röhögtess már. A "piacképes" lányokkal nagyon a való életben sem lehet ismerkedni (mert mind foglaltak), nemhogy itt, hagyjuk már... :D


4 év tapasztalata beszél belőlem.

2021. szept. 10. 08:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Belőlem 1 év tapasztalata beszél és lehet csak szerencsém volt, de számít ez? Az esélyt meg kell hagyni, aztán majd lesz, ami lesz 🤷‍♀️
2021. szept. 10. 08:25
 5/9 anonim válasza:

#4


"Az esélyt meg kell adni" - b.szhatod, ha a lányok meg neked nem adnak esélyt, interneten legalábbis biztos nem.

2021. szept. 10. 18:17
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szép szavaid, remélem azért neked is lesz majd, aki ad esélyt 🤷🏻‍♀️

Kellemes estét!:)

2021. szept. 10. 21:08
 7/9 anonim válasza:
Ne hagyd magad, én is így szoktam hozzáállni. Az esélyt meg kell adni, aztán vagy sikerül, vagy nem. F
2021. szept. 20. 18:08
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi, egyetértünk :)

Ismerek olyat, akinek anotalk-ról lett párja akivel másfél vagy 2 évig együtt is voltak, nincs ebben semmi. Ha valami rosszlányok kaliberű oldalon keresne valaki értelmes partnert azt megérteném, ha lehordják, de ez még nagyon nem az a kategória

2021. szept. 20. 18:23
 9/9 anonim válasza:

"4 év tapasztalata beszél belőlem."


Ez egy lúzer. A saját sikertelenségét akarja másokra kivetíteni. De attól még szerencsétlen marad! Kinevet, közben meg neked eddig is összejött...

Úgy is írhattam volna hogy egy balf...:D Ne foglalkozz vele!

2021. szept. 21. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!