Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mogyoród, Pécel, Kistarcsa,...

Mogyoród, Pécel, Kistarcsa, Nagytarcsa, Csömör - mennyi itt a roma? Költözés okán kérdezem, és őszinte válaszokat szeretnék kapni.

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm előre is!

2020. aug. 9. 06:17
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Az, hogy roma, nem biztos, hogy bunkó.

Olyan helyen lakom, ahol romák élnek. Reggel felkelek, dolgoznak, este haza, 9-ig üvölt a zene, aztán csend van. KULTURÁLTAK...

Minden esetre Csömörön vannak

2020. aug. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Pécel tele van, legalább is ott él egy barátnőm,ő mondta. Én magam még nem jártam ott.
2020. aug. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ezek közül Mogyoród a legjobb választás ilyen szempontból, bár cigány már mindenhol van, így inkább az számít, hogy a településen belül milyen környékre mész.
2020. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos úgy van, ahogy írja a hármas.

Bár az is igaz, hogy nem mindenhol balhésak.

2020. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
90%
Kistarcsán is vannak jó páran, onnan kocsikáznak át Csömörre. Csömörön bizonyos helyeken vannak. Én a központnál lakom vagy 20 éve és nem volt még soha gondom romákkal. Ófalu részen meg sok az idős, összetartó közösség.
2020. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Pécelen jártam, ott szinte csak cigányt láttam. Csömörre is járok, de ott még nem találkoztam eggyel sem (ettől függetlenül lehet, hogy vannak).
2020. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát!
2020. aug. 12. 19:41
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Csömör nagyon jó, élhető hely, cigányt nem is szoktam látni arra.
2020. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csömört a cigányok nem tudják megfizetni. A környékbeli településekről (Kistarcsa, Mogyoród, Fót) járnak át esetleg, ezért egyet-egyet lehet látni. Illetve van ott valami anyaotthon, ahol krízishelyzetben lévő családoknak biztosítanak átmeneti szállást, na ott ritka a fehér, de azok a családok 1-2 hónapig laknak csak ott...
2022. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Úgy van, ahogy az utolsó írja, Csömör szélén (!) van 1 ház, valamilyen anyaotthon. De az ott lakók nem Csömöriek. Csömörön nincs cigány....

Az első válaszolónak üzenem, ha valahol üvölt a zene, akkor az ott lakók nem kultúráltak... :D

2023. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!