Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az, hogy itt a...

Miért van az, hogy itt a GYK-n javarészt fiúk írnak párkeresés céljából kérdést, hogy akar-e valaki velük ismerkedni?

Figyelt kérdés
Erre általában 1-2-3 válasz is érkezik lányok részéről, tehát igény az van rá.

2021. szept. 18. 14:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
Megsúgom, abból az 1-2-3 válaszolóból, akik lánynak tűnnek nem mind lány. Szerintem azért, mert arányaiban sokkal több a gép előtt ülő, társasági életet nem élő fiú, mint lány. Ilyen idősen a lányok nincsenek rászorulva arra, hogy ilyen helyeken ismerkedjenek, még az ilyen Tinder féle appokra sincsenek rászorulva, ellenben azokkal a fiúkkal, akiknek nincsen társasági élete, nem tudnak személyesen ismerkedni.
2021. szept. 18. 14:39
 2/13 anonim válasza:
Azért mert a nőknek, még ha egy teljesen átlagos külsejű és alapvetően zárkózott személyiségüről is beszélünk, van naponta legalább 2-3 olyan srác, aki valamilyen úton módon de bepróbálkozik nála.
2021. szept. 18. 14:46
 3/13 anonim válasza:

#1

Túlgondolod.

Ha valahol nem írom le, hogy fiú vagyok és szimpi a válaszom akkor is ír pár kan. Emiatt sem szükséges a lányoknak ilyet kiírogatni. Lesz aki beszéljen velük. A fiúk meg próbálkozgatnak, mert nincs olyan, hogy random lányok dobálgassák a privátokat.

2021. szept. 18. 15:01
 4/13 anonim válasza:
#3: Könyveld el félsikernek, hogy szimpi válaszodra írnak a kanok. A nincsenek rászorulva alatt erre is gondoltam. Ezeken az oldalakon nem fele-fele a nemek aránya, legalábbis az ismerkedés kategóriában biztosan nem. Egy legjobb éveiben lévő lánynak / nőnek nem kell erőlködnie olyan szempontból, hogy betalálnak maguktól is a jelentkezők (a minőség már más kérdés).
2021. szept. 18. 15:21
 5/13 anonim válasza:

Az ismerkedés kategória látogatóinak szerintem legalább 75%-a férfi/fiú. Eleve az összes ismerkedős helyen a férfiak vannak nagyobb létszámban jelen, mint ahogy itt is.

Ennek fényében olyan sok válasz nem érkezik a lányok részéről, mint ahogy kérdést is jóval kevesebbet írnak ki.


És a másik ok, hogy a férfiak körében sokkal több a zárkózottabb, társasági életet nem nagyon élők száma, mint a lányoknál.

2021. szept. 18. 15:39
 6/13 anonim válasza:
Írnak a nők is, csak privátban!
2021. szept. 18. 15:54
 7/13 anonim válasza:
Vannak lányok, de azok sok esetben lelki vagy pszichiátriai sérültek.
2021. szept. 18. 15:58
 8/13 Mathus válasza:
a kérdésre: Eltérő módon ismerkednek a lányok, mint a fiúk. Sokkalta több paramétert vesznek figyelembe, kevésbé random módon kezdeményeznek. Kisebb az a kör, ahonnan az esetleges jelentkezőket számításba veszik. Ez az online ködszurkálás, ez túl nagy halmaz, túl sok a hibalehetőség és kicsi az előszűrés.
2021. szept. 18. 16:49
 9/13 anonim válasza:
Mert a sok sikertelen itt igyekszik kapcsit talcsizni. Rendcsi?
2021. szept. 18. 17:41
 10/13 anonim válasza:
mert ez a hely se semmivel se másabb miota van ismerkedés funkcio mint facebook insta tinder meg badoo csak persze nem ez a fő profilja. Nekem innen már volt 2 bartnőm is és semmivel se mondanám másabbnak h itt ismerkedtem meg velük vagy valamilyik egyéb platformon.
2021. szept. 18. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!