Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt egyébként van olyan nő...

Itt egyébként van olyan nő aki valóban hajlandó szóval akar komolyan ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen hol laksz?

2021. aug. 10. 15:48
 1/6 anonim válasza:
Persze, hogy vannak, csak nem lehet megfelelni az elvárásaiknak!
2021. aug. 10. 15:55
 2/6 anonim válasza:
Nem úgy tűnik, mert mindig van valami gebasz...
2021. aug. 10. 18:57
 3/6 anonim válasza:
Akiről esetleg még úgy is tűnne, hogy hajlandó lenne, még az is lelép (vagy lepattint), rosszabb esetben előtte azért húzza egy kicsit az agyad.
2021. aug. 10. 20:10
 4/6 anonim válasza:
A poén hogy egy lányoknak feletett kérdésre IS férfiak válaszolnak XDD
2021. aug. 11. 01:00
 5/6 anonim válasza:
#4: Ez is jelzi, hogy az itteni nőkkel milyen sokra lehet menni. Közben meg siránkoznak itt is, hogy ők nem kellenek senkinek, meg hogy a mai férfiak miért nem tudnak kezdeményezni stb.
2021. aug. 11. 07:51
 6/6 anonim válasza:

Akkor válaszolok, hogy ne csak férfiak írjanak. Egy időben volt ilyen is bennem, de a személyes még mindig több, mint innen, vagy neten. Az a szerencsém, hogy mindenkinek bejövök, de viszont nekem nem, és idővel derül ki, milyen is az illető. Így ide már jó ideje fel se nézek, mert minek?!

Találkoztam innen is, de ált. a távolság az egyik ok.

És sose siránkoztam, mert nem az a fajta vagyok, tisztában vagyok magammal. Igaz volt egy személyes, akit megijesztett a magabiztosságom.

Meg ezen az oldalon más kép nélkül és könnyebb benézni is. Láttam már sok mindent, mert megbíznak bennem az emberek.

Tapasztalatim alapján tudnak kezdeményezni a férfiak.

2021. aug. 11. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!