Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Manapság már tényleg kevésbé...

Manapság már tényleg kevésbé divat a klasszikus értelemben vett randizás a generációmban? 25/F

Figyelt kérdés

Valamelyik videóstól hallottam, hogy "boomer" dolognak tartja a klasszikus értelemben vett randit (tudjátok, pl. étterembe elmenni, esetleg kicsit kiöltözni, virágot vinni).


Szomorú, ha ez igaz, mert én ilyen ismerkedésre vágyom.

Lehet, hogy van benne igazság, mert sokszor látom én is, hogy csak valahogy összekerülnek az emberek, esetleg találkoznak többször társaságban, aztán egyszer csak már együtt vannak,a kimondott randizás lépés kihagyásával. Persze mindenki csinálja úgy ahogy neki jó, nem akarok más helyzetébe beleszólni, csak reménykedem, hogy vannak még nők, akik vevők a klasszikus randikra a generációmban is.

Ti hogy látjátok?

Írjátok légyszí a válaszhoz a nemetek és korotok.



2021. szept. 20. 18:08
1 2
 1/18 anonim válasza:
Hála Istennek. Nincs annál rosszabb amikor El Kell menni egy "randinak" csúfolt állásinterjúra és azon feszengeni, Hogy vajon felvesznek-e. Minél többet hazudsz annál nagyobb az esélyed
2021. szept. 20. 18:27
 2/18 anonim válasza:
29f
2021. szept. 20. 18:28
 3/18 anonim válasza:

Lehetséges, bár szerintem mindkét formája elfogadható. Én legalábbis így gondolom.


21/F

2021. szept. 20. 18:52
 4/18 anonim válasza:

Menjen csak kifelé a divatból.Minek ott feszengeni?

Jobb a lazaság mindkét félnek

2021. szept. 20. 19:33
 5/18 anonim válasza:

Volt egy Tinderes randi, ahol a srác egy vörös rózsával fogadott. Mindenáron megakart hívni vmire, a covid miatt szerencsére a beülősdi nem volt opció. Az egész randin feszengve éreztem magam, mert nagyon tepert, mint ha egy romantikus filmből emelték volna ki a valóságba. Maga a búcsúzás is olyasmi volt, mint egy jelenet.


Nekem ez azért sem jön be (attól függetlenül, hogy szép gesztus maga a virág- bár csak pazarlás), mert olyan, mint ha tartoznék az illetőnek. Teszem azt, hogy ott vár a rózsával, és pl. élőben nem jönne be, vagy nem találnám szimpatikusnak. A másik, hogy mi van ha már az első, netán a második-harmadik randin derülnek ki olyan dolgok egymásról, amivel nem tudunk azonosulni. Tehát nagy cécó kb. a semmiért. (Itt a második randin éreztem, hogy fuhh, hát nagyon nem passzol az érzelmi világunk)


Egyébként meg nagy felhajtás nélkül is lehet ismerkedni/randizni, és legalább nem is annyira feszült így az ember. A jelenlegi barátommal is 1,5 hónapig randiztunk, mielőtt összejöttünk. Ebben talán 2 alkalom volt, hogy beültünk vhová. Többnyire sétáltunk, filmeztünk vagy kockultunk és jó érzés volt, hogy nem kell kényszerből „megfelelni”.

2021. szept. 20. 20:09
 6/18 A kérdező kommentje:

Végülis megérthetők ezek az álláspontok is. Mondjuk én a virágot nem érzem pazarlásnak. Én mindig próbálok olyat választani, ami szerintem illik a lány eddig megismert személyiségéhez, vagy ha pl. tudom róla, hogy milyen színt vagy virágot szeret, akkor olyat. És ezt örömmel teszem, nem csak leveszek egyet a polcról kötelezőből.

Legutóbb végül nem jött el egy randira a lány, úgyhogy kitettem a saját szobámba a virágot és még nekem is tetszett :D

2021. szept. 20. 20:28
 7/18 anonim válasza:

Figyelj kérdező, légy önmagad, ha neked ez tetszik hogy fullba nyomod a randit, hát legyen.

Biztos lesz olyan lány aki értékeli ennyi.

5# ez mennyire fura.Engem meg kb 2 hete azért pattintott a hölgy, mert csak egy sima sétára hívtam el a budai várba, azt mondta ez gyenge volt, unalmas hogy csak első talin mászkálunk.Van ilyen is.

34F

2021. szept. 20. 21:46
 8/18 anonim válasza:

A Tinderes hölgynek igaza van de ott ugye az az alapvető probléma hogy akkor találkoznak először élőben és tényleg olyan mint egy állásinterjú :)

A legtöbben társaságban vagy munkahelyen megismerik, megkedvelik egymást és úgy kezdenek eljárni titokban, kettesben barátként. Persze nem mondják ki és azért nem hurcábal a veréb magával rózsát hogy ne legyen kellemetlen de mind a ketten tudják miről szól a történet.

Szóval nem halt ez ki, csak nem olyan mint a filmekben

2021. szept. 20. 21:56
 9/18 anonim válasza:
*hurcibál, nem pedig "hurcábal"
2021. szept. 20. 21:59
 10/18 A kérdező kommentje:

#8 Igazad van, tényleg jó az mikor mindkét fél tudja kimondatlanul.

Igazából nem is annyira legelső alkalomra gondoltam ezt a klasszikus értelemben vett randizást, hanem pl. mikor már több ilyen kimondatlan érzelmű találkozó volt, esetleg akkor megbeszélhetik, hogy akkor pl. elmennek valahova beülni, amire már mindketten úgy készülnek, hogy randizni mennek. Persze a megbeszélésnél nem a randizás szót használják, de akkor már mindketten úgy állnak hozzá, hogy az.

2021. szept. 20. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!