Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan tini lány, aki...

Van itt olyan tini lány, aki szívesen ismerkedne idősebb fiúval?

Figyelt kérdés

28/F


Szívesen beszélgetnék, ismerkednék fiatal lánnyal.



2021. szept. 30. 13:18
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Juj, pedo maci veszély... Mit akarsz te ismerkedni tinivel? Minek?
2021. szept. 30. 13:43
 2/22 A kérdező kommentje:

Először is ezt a korosztályt tartom szépnek, vonzónak.

Másodszor még nem olyan veszélyesek, sérültek, zárkózottak, mint mondjuk a környezetemben lévő korosztályom beliek.

Ráadásul emlékszem, hogy a magam, 18 éves énem is elég érett volt az életre.

Harmadszor nem vagyok sem pedo, sem maci, sem veszélyes... Csak egy srác vagyok, aki nyitott lenne az ismerkedésre.

2021. szept. 30. 13:51
 3/22 anonim válasza:
Tévedsz.
2021. szept. 30. 14:06
 4/22 anonim válasza:
Én is tini lányokat szeretem, korombeliek gyereket összeköltözést akarnak vagy házasság, én egyiket sem akarom még vagy 10-15 évig. 30 évesen fiatal vagyok ehhez
2021. szept. 30. 14:10
 5/22 A kérdező kommentje:
Szerintem engedd el ezt a kérdést...
2021. szept. 30. 14:11
 6/22 anonim válasza:

#4


Mert a mai nők aztán arról híresek, hogy minél hamarabb gyerekük szülessen...


Nem akarsz összeköltözni? Ha lenne több éves kapcsolatod, akkor sem?


Na akkor ez a te szegénységed... Te akarsz tini csajoknál próbálkozni, ilyen hozzáállással? :D :D


Fogadjunk, hogy csak egy utolsó incel vagy.

2021. szept. 30. 14:15
 7/22 Camorri válasza:

"Ráadásul emlékszem, hogy a magam, 18 éves énem is elég érett volt az életre."

Az lehet hogy vannak közöttük érett gondolkodásúak, de ez nem jelenti azt hogy ugyan azon a szinten állnak mint egy 28 éves. Vagy ha úgy gondolod hogy igen, akkor Te nem fejlődtél 10 éve.


"még nem olyan veszélyesek, sérültek, zárkózottak, mint mondjuk a környezetemben lévő korosztályom beliek."

A környezetedben élőek már tapasztaltak, de sok tini még tapasztalatlan. Te akarsz azzá válni aki sérültté teszed őket? Remélem nem.


Én inkább azt mondanám hogy nézz magadba! Tényleg egy kis éretlen, tapasztalatlan tinire akarod fordítani az időd? Félre ne értsd nem a túl nagy korkülönbség miatt kérdezem. Sok amúgy boldog házasságban van 10 év különbség a férfi és nő között. De a tinik többsége egyszerűen nem tart ott az életben ahol Te. És ha a testi vágyaidat ki is tudja elégíteni a a tinik szépsége (persze hozzáteszem hogy nagyon sok gyönyörű 20+os szingli nő van), szellemileg nem lesz veled ugyan azon a szinten. Majd 4-5 év múlva lesz alkalmas partner.

És ezt még akkor is így gondolom ha nem kapcsolatot keresel, hanem csak ismerőst/barátot.

Persze rajtad múlik a dolog továbbra is ...

2021. szept. 30. 14:35
 8/22 anonim válasza:

És pár év múlva meg lecseréled egy fiatalabbra? Mert már nem lesz tini? Mindenki ilyen kapcsolatra vágyik... Ja nem.


Bajok vannak a fejedben ha nem tudsz beérni agyilag az életévedhez és tinikkel tudsz csak azonosulni.

2021. szept. 30. 14:37
 9/22 anonim válasza:
Miért lennék incel te nagyon értelmes?
2021. szept. 30. 14:43
 10/22 anonim válasza:

#9


Nézd már vissza, amiket írtál...

2021. szept. 30. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!