Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet utcán, random...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet utcán, random ismerkedni?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok. Egy ugyanennyi idős haverommal próbálnánk ismerkedni. Utcán, parkban, gyorsétteremben bárhol szinte. Normálisan kulturáltan viselkedünk semmi nyomulás vagy bunkóskodás nem jellemző ránk. általában olyan 2-3 tagú lánytársaságokat szoktunk kiszemelni akik nyilván tetszenek is és normálisnak tűnnek.

Szerintetek mik azok a kezdő témák vagy indirekt ürügyek amik jók lehetnek egy ilyen szituban? Ismerkedni szeretnénk, amiből ha bármi adódik ki tudja mi lenne később. Lehet túl magyarázom az a lényeg teljesen idegen lányokhoz hogy a legjobb oda menni hogyan kell megszólítani őket stb?


2020. aug. 9. 15:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Nem ajánlom az ilyesféle ismerkedést, mert nagyon ügyesnek kell lenni hogy ez müködjön és ha alapból problémáitok vannak az ismerkedéssel akkor így csak nehezebb lesz.
2020. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Keress rá youtubeon Nudlesz-re! Lesd el a trükköket az utcai videóiból!
2020. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne zaklassatok így idegeneket. Ezt mi nők nem szeretjük.
2020. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Engem ha megközelítenek ilyen szitukban mindig azt gondolom, hogy az illető nem százas (olyan benyomást is keltenek). Szerinted ki akar veled épp az utcán sétálva, étteremben ülve ismerkedni? Mindenki csak végezni akarja a dolgát, nem pedig ismerkedni.
2020. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
El is hajtanám, aki így hozzám szólna, az biztos.
2020. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

Én az idióták csordáját hajtanám el gykról. Kérdező sajnos ez nem igazán működik Magyarországon.. Sok itt a toxicus idióta nő.(Vannak kivételek)Akik még anyáznának is ezért. Nagyon kevesen vannak akik letudják reagálni normálisan az ilyen szituációt. Utcán nem ajánlom ezt de rendezvényeken,strandon miért ne? Szerintem ilyen helyeken egyszerűbb idegenekkel ismerkedni.(Saját tapasztalat).


Egyébként pl Amerikába érdekes módon nagyon megy ez az utcán ismerkedés.. Mondjuk ott más a mentalitás mint ebben a f.s országban. :/

2020. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

#6

Miért kéne minden ismeretlennel szóba állni? Engem akik megszólítottak így, egytől egyig ijesztő volt és tuti hátsó szándékuk volt.

2020. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Bejöttél nekik külsőre és felakartak szedni kb,elejteni mint egy vadat
2020. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Persze, elakarták lopni a belsőszerveidet szivecském. De az is lehet hogy rosszakba akadtál csak bele mert nem vagy egy világ szépe. :D Általában a jóállású csávók jóállású hölgyeket pályáznak meg nem tudom hogy vagy vele. :/
2020. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

#9

Szerinted a jó nőknél nem próbálkoznak ronda beteg agyú férfiak? :D

2020. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!