Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk! Ti melyik társkereső...

Fiúk! Ti melyik társkereső oldalt választották? Mennyi ott a tagsági díj?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 19:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
Randivonal. Az egyetlen normalis fizetos. Reg hasznaltam, havi 2-3000 ft volt, most nem tudom mennyi.
2021. okt. 13. 20:20
 2/11 anonim válasza:

Semmilyet. Tinderrel probalkoztam sokaig, de kepzelheted, hogy 120 kg-osan mennyire voltam sikeres. Most mar kezdek egesz jol kinezni, de van egy erzesem, hogy igy sem talalnek az igenyeimnek megfelelo partnert ott.


A legjobb amit tehetsz az ha szemelyesen ismerkedsz.

2021. okt. 13. 21:50
 3/11 A kérdező kommentje:

És személyesen mégis hogy ismerkedjek, ha nem vagyok olyan környezetben?

(amúgy elnézést, az autokorrekt baromi agresszív, de cserébe még kijavítja a jót rosszra)

2021. okt. 13. 23:45
 4/11 anonim válasza:
Kilehet azt kapcsolni
2021. okt. 14. 00:20
 5/11 anonim válasza:
Mi az, hogy nem vagy olyan kornyezetben? 😂 Ilyen nincsen. Barhol lehet ismerkedni. Csak eszre kell venned, hogy kik azok, akik nyitottak lennenek a kozeledesedre.
2021. okt. 14. 06:57
 6/11 anonim válasza:
#5 főleg melóban, ahol a dolgozók 100% -a faszi 😏
2021. okt. 14. 07:27
 7/11 anonim válasza:
#6: Mert meló mellett tényleg lehetetlen elmenni boltba, moziba, kirándulni vagy edzeni vagy bármi hobbival foglalkozni ahol több ember megfordul. Komolyan ennyire életképtelenek vagytok?
2021. okt. 14. 07:35
 8/11 anonim válasza:
Tömegközlekedés. Buszok, vonatok stb... Itt lehet a legjobban ismerkedni szerintem. Itt ismertem meg a páromat, több éve vagyunk együtt.
2021. okt. 14. 08:05
 9/11 anonim válasza:

#7 pontosan ezeket teszem még én is. Egyik hobbim se olyan ahol lehetne ismerkedni. Nincs baráti társaságom jelenleg, nagyon vonzó egy 30- as faszi egyedül :D általában ilyenkor ha két nő összebeszél egyből rá van húzva a vizes lepedő, biztos valami problémája van és furcsa undorral "tovább állnak"

Hoztam neked ezért a segítőkész hozzászólásért valamit:

[link]

2021. okt. 14. 08:17
 10/11 anonim válasza:
#9: Akkor marad a hokizás és/vagy kurvázás. Nehogy azt hidd, hogy a szociális státusz az egyetlen olyan dolog, amivel meglehetne fogni a nőket. Ha furcsa undorral "tovább állnak", akkor ott nem azzal lesz a baj, hogy nincsenek barátaid, hanem az, hogy rossz a kisugárzásod, nem vagy vonzó (kevés önbizalom, nem előnyös megjelenés, stb...). Ezeken mind lehet dolgozni. Egy magányos férfi is lehet vonzó, nincsen a vonzalom társasági élethez kötve. Főleg ha spontán helyeken ismerkedik az ember, ahol amúgy sem jellemző, hogy 0-24 a barátaiddal lennél körülvéve.
2021. okt. 14. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!