Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Számít valamit, hogy egy lány...

Számít valamit, hogy egy lány hogyan köszön, illetve hogyan köszön el egy fiútól?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl. nem szia, hanem csá stb.

2021. okt. 19. 14:27
 1/6 anonim válasza:
De jó, hogy neked köszönnek! :-)
2021. okt. 19. 15:12
 2/6 anonim válasza:

1

Ebben is van valami. Hát, ha nekem egy lány úgy köszön, hogy szia vagy hello, abban nincs semmi, de a csá már egy kicsit erős. F

2021. okt. 19. 15:41
 3/6 anonim válasza:

Szerintem van jelentősége, legalábbis nálam.

Ha "csá"-val köszönök, akkor az bizalmi kapcsolatot sugároz (vagy flegmaságot, de nálam inkább az előbbit), de friendzone-t is egyben. Amiből persze ki lehet törni sok esetben, csak neked kell látni hogy megéri-e kockáztatni.

A "hello" közömbös, pl az osztálynak köszönök így mikor beesek reggel :D

A "szia" sugározza a felsoroltak közül (nálam) a legnagyobb érdeklődést és szimpátiát. Ha elnyújtottan mondom (ez esetben ahogy észrevettem kicsit magasabb hangon mint az átlagos beszédem*) vagy írom "sziaaa", (esetleg írok mellé vmi ilyesmit hogy ^^ 🥰😁😄) akkor annak az esélye hogy érdekelsz valamilyen módon hatványozódik.


*ha egy lány magasabb hangon kezd el beszélni hozzád mint az átlagos beszéde, és itt nem feltétlenül csak köszönésről van szó, akkor jó esély van rá hogy érdekled (valamilyen módon), szimpatikus vagy neki, szívesen beszélget veled.

2021. okt. 19. 21:29
 4/6 anonim válasza:
Számít, kedvesen köszönök, ő is így tegyen!
2021. okt. 20. 03:46
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem. Én lány létemre az idősebbektől úgy szoktam elköszönni, hogy viszlát, a fiatalabbaknak, hogy szia. Tökmindegy, hogy ki az. 🤷🏼‍♀️
2021. okt. 24. 19:10
 6/6 anonim válasza:
*fiatalabbaktól
2021. okt. 24. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!