Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretne valaki ismerkedni?...

Szeretne valaki ismerkedni? Akár hook up/akár barátság/akár kapcsolat? A pink vanillara szerettem volna regisztrálni, de sajna már nem elérhető. Bp, 18/L

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 23:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én szívesen
2021. okt. 24. 23:35
 2/12 anonim válasza:

Én is szívesen ismerkedem, írj nyugodtan, ha gondolod!

18/L

2021. okt. 25. 01:23
 3/12 anonim válasza:

Rám nyugodtan írhatsz. Aztán majd eldől magától, hogy mi lesz a dolog vége. :)


Age:19yrs

2021. okt. 25. 01:57
 4/12 anonim válasza:
Írhatsz 22/F
2021. okt. 25. 07:11
 5/12 A kérdező kommentje:
*lányokkal
2021. okt. 25. 12:21
 6/12 anonim válasza:

#5

Egy kérdés. Nálad csak a ciszlányok/nők számítanak? Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy nálad hol a határ a lány/nő fogalmában. :)

2021. okt. 25. 12:24
 7/12 anonim válasza:
A francért nem tudtok normálisan kiírni egy kérdést, minden alapvető információt úgy kell belőletek kihúzgálni. A sok felesleges maszlag helyett inkább azt írtad volna le már az elején, hogy csak lányok érdekelnek. Ennyi intelligenciát, te jó ég.
2021. okt. 25. 12:26
 8/12 anonim válasza:

#7

Meg azt, hogy neki mi számít lánynak. Mivel van akinél a transz, non-binary és más ugyan ezen umbrella alá eső identitások nem számítanak bele a lány fogalmába. Van akinél meg igen. Ez ember függő és azért nem árt ezt is tudatni, ha van ilyen kritériuma. :)

Legalább is én biztos hozzá tenném egy ilyen hirdetéshez, hogy mik számítanak még bele. És ezt nem rosszból írom, csak jó ha tisztázva vannak egyes ködös részletek. ;)

2021. okt. 25. 12:31
 9/12 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem pontositottam.

Nem vagyok jartas ebben a temaban és nem is szeretnek senkit megbantani (irjatok ha rosszul fogalmaztam)

Főként a biologiai lanyok erdekelnek, akik leszbikusok.

(a hisztis pasasnak meg uzenem h nem baj, ma sem jott ossze, es h tanuljon meg olvasni:))

2021. okt. 25. 12:39
 10/12 anonim válasza:

#10

Nyugi, nem kell így felhúzni magad. Az kiderül a kérdésből, hogy leszbikus, mivel a pink vanilla egy leszbikusokra szakosodott oldal volt. :)

Bár ezt leszámítva más részletet nem nagyon láttál, és ebben igazad van.

2021. okt. 25. 13:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!