Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyeim/Lányok! Kinek lenne...

Hölgyeim/Lányok! Kinek lenne kedve egy kötetlen beszélgetéshez/ismerkedéshez? 22/F

Figyelt kérdés

Nem, nem sexchat meg ilyen butaságok. Egyszerűen csak egyedül érzem magam.

Közel fél évtizedes kapcsolatomnak lett vége már több mint egy éve. S sehogy sem sikerült rátalálnom senkire ennyi idő. Sem az online térben, sem pedig az utcán. Barátaim sincsenek igazából, így gondoltam ide írok, hogy aki hasonló cipőben jár, azzal hátha feldobjuk egymás napját. :)

(S igen, tudom, hogy nem társkereső. Első sorban, ahogy olvasható, nem is azért írok ide.)


(Budapest, s vonzás körzete)



2021. okt. 28. 16:43
 1/8 anonim válasza:
"Közel fél évtized"?! 🤣
2021. okt. 28. 16:52
 2/8 anonim válasza:
Szóval olyan 4 év, max. Jó drámaian írtad le :P
2021. okt. 28. 17:31
 3/8 anonim válasza:
Petőfi, te volnál az? S hogy vagy?
2021. okt. 28. 18:37
 4/8 A kérdező kommentje:
A fönköltiesség nem a kenyerem. Ezért fogalmaztam ilyen finomat a kiírásomban. :D
2021. okt. 28. 19:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg emberek naaaa... Komolyan írtam ami írtam. Nem tudom miért kell kinevetni az embert. Jöhettek Ti is beszélgetni ha szeretnétek. Nekem senkivel nincs bajom. :)
2021. okt. 28. 19:16
 6/8 anonim válasza:

Szerintem igazán bejövős a ki írásod 🤣semmi probléma vele.

Az én kapcsolatomnak fél éve lett vége,de ilyen hogy tarskereső szóba se jöhet.Nem gondolnám, hogy jelenleg kapcsolatot keresnék,de ahogy írtad, nekem sincsenek barátaim, elég nehéz a párom nélkül, csak ő volt nekem. Ha gondolod írj. Igaz, nem Pesti vagyok, hanem sajnos Szegedi. (lennék inkább Pesti, katasztrófa ez a város)

21/L :)

2021. okt. 29. 10:07
 7/8 anonim válasza:

Ezzel megszólítottál engem is, mert egy ideje én is egyedül vagyok egy hosszabb kapcsolat után. Szinte az összes fontos ember kikopott az életemből, gimi, aztán egyetem, mindenki lelépett, már nem is keresem a válaszokat... Jelenleg jól érzem magam a bőrömben, viszont mégis itt vagyok. Azért, hogy valakivel egy húron pendülhessek, legyen az bármilyen minőségű kapcsolat, csak társaságra, nevetésre, beszélgetésre vágyom, aztán lesz, ami lesz.


Budapesthez közel lakom, Pesten dolgozok. Ha felkeltettem az érdeklődésed, írhatsz nyugodtan. :)


N/23

2021. okt. 30. 18:46
 8/8 anonim válasza:

Szia!

A kiírásod alapján szimpatikus vagy, én is hasonló cipőben járok. Egy kötetlen beszélgetés esne nekem is a legjobban, jól esne egy fiúval beszélgetni. Én ugyan nem budapesti vagyok, de rendszerint járok fel. Ha gondolod, írj

20/L

2021. nov. 18. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!