Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít olyan nagy dolognak az, hogy oda merek mennyi nőkhöz? S ha ez olyan vonzó tulajdonság, akkor miért nincs még senkim?

Figyelt kérdés

Minap voltam unokanővérem barátnőjénél, mert segíteni kellett neki a lakásban pár olyan dolgot, amihez vagy nem ért, vagy tipikus férfimunka. Így hát megkért, én meg szívesen segítettem neki.

Beszélgettünk hármasban, és mondta, hogy mikor legutóbb elmentünk bulizni, ő nem is nézte volna ki belőlem, hogy csak így odamegyek felkérni egy nőt táncolni, meg hogy ilyen laza is tudok lenni.

Erre én csak annyit feleltem, hogy úgy gondolom, mivel én vagyok a férfi, nekem kell megtenni az első lépést. Erre ő mondta hogy (elvált, egy gyerekkel) ő ismerkedik online, és előadást tarthatnék néhány idősebb pasinak arról, hogy mi is az a tökösség. Csak levelezgetnek, de nem is hozzák fel a találkozót, ha meg ő hozza fel, akkor meg nem mernek találkozni.

Nagyon meglepett amit mondott, főleg hogy többnyire azt a választ kapom az ismerkedésnél, hogy "Bocs, de van barátom." Ezt mondtam rokonom barátnőjének is, azt mondta, hogy ez a legprimitívebb lekoptatós szöveg, amit egy nő használhat. Ha nem tud kitalálni jobbat, akkor nem is sajnálkozzak érte.

Azt mondta, maga a tény, hogy oda merek menni és le merem szólítani manapság már elég nagy erénynek kellene legyen a nők szemében, mert ritka, és aki nem tudja ezt értékelni, azzal ne foglalkozzak.


Kötetlenül, haveri alapon beszélgettünk, és meglepett amit mondott. Nem nagyon csüggedtem eddig sem, hisz nem csak egy nő van a világon, de az ö véleménye és hozzáállása után szerintem még inkább le fogok majd szólítani számomra szimpatikus lányokat.


Nektek mi a véleményetek erről, hogy így ismerkedjek és arról, amit ő mondott nekem?


Főleg nők véleménye érdekelne.


27/F



2015. dec. 5. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenki oda mer menni nőkhöz, ezt csak a pénzleső PUA oktatók próbálják bebeszélni, hogy mindenkiben van egy ösztönös közeledési pánik, és hogy majd ők 200 ezerért segítenek ezt leküzdeni.

Valójában, csak a lelki betegek nem mernek odamenni egy nőhöz, bármilyen szép nőhöz is. De azokat kezeltetni kell szakemberrel, nem végzettség nélküli, ügyeskedő, hazudozó senkikkel.

2015. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tök jó lenne, ha több férfinek lenne olyan laza hozzáállása a dolgokhoz, mint neked.

Én, aki odajön, annak ha csak nem viselkedik bunkón, már megadom a számom, mert értékelem, hogy megtette az első lépést.

Egyébként sosem tudhatod, lehet, hogy a megkérdezettek nagy részének tényleg volt barátja, a többieknek meg egyszerűen nem te vagy a zsánere.

Egyébként nem tudom miért lenne ez primitív lekoptatós szöveg. Mit mondjon a lány: "Bocsi, de nem jössz be"?

2015. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, igen, jobb lenne, ha ezt mondaná. Tudom furcsán hangzik, de nekem sem jön be minden nő. És ezt nem is igazán titkolom, mert hát ízlések és pofonok.

És mert egy nőnek nem vagyok az esete, attól ugyanolyan sármos, jóképű és nem utolsó sorban szerény pasi maradok azután is, hogy ezt a tényt a tudomásomra hozta, nem? :D

2015. dec. 5. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Hiába mersz odamenni, ha külsőre nem tetszel neki, le fog koptatni. Ezt egy nő soha nem vallaná be, de mind így tesznek.
2015. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért ez leginkább a nőt minősíti... Ha társkeresőn nőként nem tud összehozni egy nyamvadt randit, akkor nagyon rosszul méri fel, hogy kikkel ismerkedik. Igen, nekem is volt olyan, aki nem mert találkozni: többnyire kapcsolatban lévő, de a párjukat megcsalni nem akaró férfiak, meg azok, akik sok csalódás miatt teljesen bezárkóztak, nem is akarnak ismerkedni, de azért valami ismerkedés-illúzióra szükségük van. De nem CSAK ilyenek vannak társkeresőn, ha a nő nem tud másmilyet találni, akkor vele is gond van...


A "bocs, de van barátom" pedig miért lenne lekoptató szöveg? Szerintem teljesen logikus, hogy egy számodra vonzó nő más számára is vonzó, tehát jó eséllyel elkelt már. Engem is szólított már úgy le pasi, hogy van párkapcsolatom, szerinted ilyenkor mit kéne mondani? Nem mondhatom, hogy nem az esetem, mert őszintén szólva, ha kapcsolatban vagyok, akkor más férfiakra nem is tudok férfiként tekinteni, tehát még ha az esetem lenne, akkor sem tudnék mit kezdeni vele. Azt mondod, a többség azt mondja, van barátja, de most őszintén, ez miért ne lenne reális? A fiatal nők és férfiak nagy többsége igenis párkapcsolatban van. Pont. Aki random leszólítással ismerkedik, az ezzel legyen tisztában, és az elutasítást ne vegye személyes sértésnek.


A nőnek meg üzenem, hogy nem a pasikat kell oktatgatni: válasszon ő jobban! Rajta IS múlik, hogy kivel áll szóba! (Fél év alatt társkeresőről kb. 8-10 randim jött össze úgy, hogy eléggé megválogattam, kivel szeretnék találkozni és kivel nem. Összesen két olyan férfi volt, akit győzködni kellett, hogy találkozni akarjon: mindkettőről kiderült, hogy elég komoly személyiségzavarral küzdenek.)

2015. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenki oda mer menni nőkhöz, ez nem vonzó tulajdonság, hanem zaklatás
2016. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dehogy számít nagydolognak!
2016. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem merek oda menni a nőkhöz!Elég nyuszi vagyok hozzá!Nem is tudnék mondani neki semmit.26f
2016. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!