Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány aki megkere...

Van itt olyan lány aki megkeresné a szívemhez tartozó kulcsot? ;)Mert elvesztettem. 25/L

Figyelt kérdés
Szeretek viccelődni, a humor a lételemem.:) Imádom az állatokat és a természetet(amikor nyáron a tücskök "zenélnek", a kuvik ahogy éjszakánként beszélget,madarak dalolásat,a szél ahogy belekap a falevelekbe..) Imádom az eget szemlélni a felhőket és a csillagokat is. Kedvenc állataim közé tartoznak a farkasok és a cicák,viszont szeretem az aranyos kisállatokat is . Egy aranyos megértő,kissé romantikus és bújós lány vagyok. Szabadidőmben szeretek filmet nézni,zenét hallgatni,túrázni az erdőben,cicákkal játszani. :) A művészet sem áll távol tőlem, rajzoltam is. Olyan lányt keresek,akivel nyitottan tudnék beszélgetni,és tartósan lehetne vele kommunikálni!:) Köszi,ha elolvastad:)

2021. nov. 2. 14:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim válasza:
Olyan kár, hogy leszbikus vagy, pedig nekem tök szimpi lennél... :D
2021. nov. 2. 14:30
 2/67 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2021. nov. 2. 14:32
 3/67 anonim válasza:

Tényleg nagyon szimpi :)

Remélem találsz egy hozzád illő lányt :)

2021. nov. 2. 15:41
 4/67 anonim válasza:
Hahó! Írsz nekem privátot?
2021. nov. 2. 16:14
 5/67 A kérdező kommentje:

azt sem tudom kicsoda vagy vagy milyen nemű...

Vagy hogy mennyi idős vagy :D

2021. nov. 2. 16:56
 6/67 anonim válasza:

Szia!


Én bi vagyok, viszont a férfiakhoz vonzódom jobban. Esetleg barátságot el tudnál képzelni? :)


20/L

2021. nov. 2. 17:53
 7/67 anonim válasza:
Ritka szimpatikus fiatal nőnek tűnsz, az itteni közegből meg aztán teljesen kilógsz ezzel a bemutatkozással. Remélem hogy megtalálod azt aki értékeli a személyiségedet, egyéniségedet. Komolyan mondom, álmaim nőjét testesíted meg, és bár te a saját nemedhez vonzódsz, de azért mindenképpen örömteli érzés tudni, hogy járkálnak még olyan emberek a világban akik afféle dolgokban találják meg az élet szépségeit amikben te.
2021. nov. 2. 17:53
 8/67 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves 7-es a kedves szavakat :)
2021. nov. 2. 17:56
 9/67 anonim válasza:
Én nagyon drukkolok! 🤗
2021. nov. 2. 18:50
 10/67 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves pontozzatokleplz :)
2021. nov. 2. 19:01
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!