Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány aki megkere...

Van itt olyan lány aki megkeresné a szívemhez tartozó kulcsot? ;)Mert elvesztettem. 25/L

Figyelt kérdés
Szeretek viccelődni, a humor a lételemem.:) Imádom az állatokat és a természetet(amikor nyáron a tücskök "zenélnek", a kuvik ahogy éjszakánként beszélget,madarak dalolásat,a szél ahogy belekap a falevelekbe..) Imádom az eget szemlélni a felhőket és a csillagokat is. Kedvenc állataim közé tartoznak a farkasok és a cicák,viszont szeretem az aranyos kisállatokat is . Egy aranyos megértő,kissé romantikus és bújós lány vagyok. Szabadidőmben szeretek filmet nézni,zenét hallgatni,túrázni az erdőben,cicákkal játszani. :) A művészet sem áll távol tőlem, rajzoltam is. Olyan lányt keresek,akivel nyitottan tudnék beszélgetni,és tartósan lehetne vele kommunikálni!:) Köszi,ha elolvastad:)

2021. nov. 2. 14:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pasi csak mondom.
2022. febr. 22. 16:01
 52/67 EgyCseppaTengerből válasza:

A bemutatkozó szuper, viszont a válaszok már egy másabb stílust tükröznek. Kicsit kíváncsivá tett az, hogy miért tűnik el mindenki a privátban írt válaszod után. Na de mindezek ellenére sok sikert neked, a túrázást leszámítva nekem is tetszik a szöveg, hasonló nőt keresek. Sok sikert neked!

29/N

2022. febr. 22. 16:29
 53/67 anonim válasza:

Próbálkozz meg angolul nemzetközi oldalakon. (Tapasztalatból mondom.)

Nekem is így sikerült kb negyed évvel ezelőtt egy szláv barátnőt találnom.

2022. febr. 22. 17:41
 54/67 A kérdező kommentje:

Köszönöm 53-as ,aranyos vagy:)

Nem igazán tudok angolul az a baj :(

2022. febr. 22. 18:08
 55/67 anonim válasza:

Vagy esetleg bárhol ami nem a gyakori kérdések.

Mert itt tényleg kis esély van bárkit is találni magad mellé sajnos.

2022. febr. 22. 22:25
 56/67 anonim válasza:
Vagy mondjuk élőben,de ha az nem megy akkor magadba keresd a hibát
2022. febr. 23. 06:37
 57/67 anonim válasza:
Szerintem ezt engedd el:) Már nem nagyon van olyan felhasználó, akivel nem írtatok egymásra. Ráadásul itt nem nagyon lehet ismerkedni vagy legalábbis komoly kapcsolatra nem nagyon.
2022. márc. 9. 10:36
 58/67 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van kedves 57-es :(de sajna máshol sincs esélyem nagy.
2022. márc. 9. 13:26
 59/67 anonim válasza:
Hajrá!🧸
2022. márc. 9. 17:28
 60/67 A kérdező kommentje:
Hát azóta van egy csodálatos és aranyos barátnőm 🥺
2023. ápr. 22. 09:00
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!