Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy hosszú kapcsolat végeztéve...

Egy hosszú kapcsolat végeztével, ki mit kezdett magával? Hogyan rázódott vissza a mindennapokban? Hogyan kezdett el újra mások felé nyitni? Hogyan kezdett el újra ismerkedni? 22/F

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve lett vége a kapcsolatomnak. Fiatalként jöttünk össze. Majdnem 5 évig voltunk együtt. Igazából az életemet is vele terveztem. De egyik napról a másikra kitették a szűrőmet.

A legjobb barátom volt, a társam, a párom. Nem volt rajta kívül senkim.


Azóta sem találtam még új barátokat. Volt egy lány akivel jártam az a szakítás után. De az hamar végetért. Vele is tartom még a kapcsolatot, de csak barátként már.


S igazából, nem is tudom, hogy hogyan kellene újra ismerkednem.

Nemtudom, hogy mik legyenek azok a mércét melyek mentén elinduljak.


Beszélgetek másokkal. Bár főleg az interneten. Innen gyakoriról is van akivel nagyon jól elbeszélgetek. Vannak kedves emberek.


Szóval, igazából itt a kérdés alatt is és akár privátban is írhat aki szeretne. Mindenkitől szívesen fogadok minden észrevételt, tanácsot.

Akinek pedig csak beszélgetni lenne kedve, az is nyugodtan írhat.



2021. nov. 6. 09:41
 1/6 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok, igaz nem voltunk ilyen sokáig együtt, és előtte is volt egy hosszabb kapcsolatom (az első), de átérzem, amit írsz. Több mint fél éve vagyok én is egyedül, eddig a hátam közepére kívántam azt, hogy nyissak bárki felé is. De úgy érzem, hogy legalább beszélgetés szempontjából már kezdek nyitni a világ felé, még ha azt is érzem, hogy kapcsolatot egyelőre nem szeretnék. Csak szeretném jól érezni magam és egy kicsit visszaszerezni az emberekbe vetett hitemet. :D Ha szeretnél, írhatsz nyugodtan.


N/23

2021. nov. 6. 09:53
 2/6 anonim válasza:

Igaz az enyém nem volt olyan hosszú mint a tied (2 év) és még mérgező is volt, ezért inkább könnyebb az életem nélküle, de baromi nehéz volt túllenni rajta. Én szakítás után tehetetlennek éreztem magam es azonnal pótolni akartam az exem valakivel, mert nekem se volt rajta kívűl senkim. (pontosabban voltak barátaim, de annyira elszeparálódtam mindenkitől a kapcsolat alatt, hogy egyedül éreztem magam) Én tinderezni kezdtem egyből, felejtés gyanábt, de senki sem fogott meg és kesőbb rájöttem hogy minek akarnék mégegy kapcsolatot, amikor nem is állok rá készen. Így elkezdtem magammal foglalkozni, visszatértem a régi hobbijaimhoz, célokat tűztem ki, és ennek lassan 2 éve. Elértem, hogy megszeressem magam, és szeressek egyedül is lenni és rájöttem, hogy egy társ nélkül is egész ember vagyok. Most már azon a ponton vagyok, hogy egyáltalán nem is akarok kapcsolatot, azóta is szingli vagyok. Neked milyen a kapcsolatod magaddal, kérdező? Úgy érzed van hova fejlődnöd még? Én ezt az egyedüllétet az önfejlesztésre fordítanám.

Barátok terén meg a környezetemben kezdtem el nyitni, nemtudom kérdező, hogy esetleg jársz-e egyetemre/suliba, de még akár munkahelyen is lehet barátságokat kötni. Csak tényleg ki kell nyílni, beszélgetéseket kezdeményezni es figyelni rájuk. Én a régi barátaimhoz is újra visszatértem, bár mint ahogy mondtad együtt nőttetek fel, így valószínűleg rajta kívűl nem voltak olyan barátaid, akikhez most visszatérhetnél?

Nemtudom ismerkedés alatt inkább a barátkozast érted vagy a randizást. De szerintem jó úton haladsz, az internetes barátok is barátok! Ha a randizás érdekel, akkor adj esélyt az ismerkedős appoknak, mint a tinder. Egyik fiú ismerősöm nagyon sok lány baratot szerzett onnan, akikkel nem sikerült a randi, de barátként kíváncsiak voltak egymásra.

2021. nov. 6. 10:20
 3/6 anonim válasza:
Nekem már megvolt a következő, mikor szakítottam. Annak amúgyis vége lett volna, csak megszokásból voltam még vele. Aztán jött a mostani, igent mondtam neki, így 5 napig mondhatni megcsaltam az előzőt. De azért tettem így, mert személyesen, a szokásos találkozón akartam szakítani, nem telefonban, üzenetben, mert így korrekt.
2021. nov. 6. 10:45
 4/6 mantis religiosa válasza:
Nekem a munkaterápia vált be egy 13 éves házasság után. Kiköltöztem a hétvégi házba, kert rendbetétel, kutyák gondozása, meg a munkahelyen akkor pont kampány időszak volt. Mire utolértem magam, észre sem vettem, eltelt másfél év, újra volt szabadidőm, pénzem, és éreztem, hogy készen állok egy újabb kapcsolatra testileg és lelkileg is. Voltak pillanatok, mikor nem hittem benne, hogy valaha is túl leszek rajta, de a család és a barátok segítségével sikerült.
2021. nov. 6. 11:43
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Én 21 éves lány vagyok, akinek a története kísértetiesen hasonlít addig, hogy 5 év és szakítás és a nagy űr amit az hagy. Annyi a különbség, hogy nekem most vissza akar térni az életembe, mert állítólag rájött, hogy szeret.

De én a pár hónap alatt egy dolgot változtattam.,amit neked is ajánlok: tanuld meg szeretni magad, mert az a legfontosabb. Nem kell semmit siettetni, minden jön magától. Ha neked 2 évig tart a csalódottság és bizonytalanság, akkor se akarj csak azért kapcsolatot, hogy legyen, mert az nem tesz jót neked. Azt csináld, amihez kedved van, ne erőszakolj magadra semmit. Az idő segíteni fog mindenben. Csak kitartást neked. Ha beszélgetni szeretnél, akkor pedig nyugodtan írhatsz privátban is. 😊

2021. nov. 7. 13:29
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a a válaszokat! :)

Úgy érzem van mind gondolkodnom és van min javítanom.

2021. nov. 7. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!