Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesti hölggyel ismerkednék...

Budapesti hölggyel ismerkednék, beszélgetnék.Van valaki? F43

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 18:26
 1/8 anonim válasza:

Felőlem beszélgethetünk, ismerkedhetünk. :)


Vasárnaponként van egyetlen szabadnapom vadiúj ismeretségeket kötni, mert hétköznap a megélhetési ügyeimet intézem és viszonylag szoros határidőket szabtam meg magamnak.


(A szombat délelőttöm félhivatalos önként vállalt közmunkával telik, és más egyéb - ami talán nem mindenki számára szimpatikus "mondanivaló".)


De azért nem akarlak nagyon elijeszteni Becses Kérdező. :)


Üdv:

47/N

2021. nov. 8. 19:20
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennél nekem több szabadidőm van☺
2021. nov. 8. 19:22
 3/8 anonim válasza:

Engem érdekel mi az a félhivatalos önként vállalt közmunka.

Hihetetlen hogy ezzel nem keltette fel az érdeklődését, én egyfolytában azon gondolkodom mi lehet az.

2021. nov. 8. 20:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Megjelent a NAV is😂
2021. nov. 8. 20:11
 5/8 anonim válasza:
Ha nem zavar, hogy 26 éves vagyok,írhatsz :)
2021. nov. 9. 06:07
 6/8 anonim válasza:

Annyi idős vagyok, mint te, kérdező.

Budapesti nő.

Szívesen ismerkedek, ha neked sem okoz gondot egy épkézláb bemutatkozás :)

2021. nov. 9. 12:15
 7/8 anonim válasza:
Csak mondom, a Tinder nevű ismerkedős platform pont erre való. Nem muszáj okostelefonon használni, lehet számítógépen is. És nem, nem csak szexpartnert lehet rajta keresni, sokan tartós kapcsolatot keresnek ott. Város és életkor szerint kereshető, és kicsit többen vannak fent rajta mindegyik korosztályból, mint a gyakorikerdesek.hu-n... Szóval nagyobb eséllyel is találsz valakit.
2021. nov. 11. 12:47
 8/8 anonim válasza:
26eves irtam beszelgessunk kerteszkedem tel 303882051nem iszok
2021. nov. 14. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!