Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van esetleg olyan társaság,...

Van esetleg olyan társaság, csoport Budapesten ahol nagyon ronda, torz, rokkant emberek vannak? Ahol összejönnek, beszélgetnek, ismerkednek, stb.

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Azt úgy hívják, kórházi folyosó. 10-15 rokkant mindig van...
2018. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lehetőleg a saját korosztályomban. Én 22 vagyok.

Még mielőtt üzenetek hadát kapom. Szólnék, hogy férfi vagy és nem vagyok meleg.

2018. jan. 11. 21:08
 3/7 A kérdező kommentje:
*vagyok
2018. jan. 11. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy nagyon-nagyon szomoru kerdes :(

Nem tudom nem megkerdezni, hogy biztos, hogy olyan ronda vagy, amilyennek latod magad? Milyen visszajelzeseket kapsz a szeretteidtol?

En irto ocsmanynak lattam magam vilageletemben, pedig allitolag nem is vagyok az. Es mar 37 eves felnott no vagyok es meg mindig nem ertem, hogy hogy lehet, hogy masok nem latjak.

Ne haragudj, ha veled nem ez a helyzet. Akkor ez tenyleg egy nagyon szomoru elethelyzet :(

2018. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2018. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez miert lenne szomoru kerdes?

Csak szeretnek olyanokkal ismerkedni akik hozzam hasonloak.


Egyebkent en nem erzem magam rondanak, de mindenki mas annak lat. Undorodnak tolem a legtobben vagy csak kinevetnek. 24 vagyok. Az elmult 10 evben nem kaptam pozitiv visszajelzest senkitol. Csak negativat. Rokonaim meg csak sajnalnak.

2018. jan. 12. 22:58
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a fetot ismerem.

De nem igazan hiszek a netes ismerkedesben.

Foleg hogy nekunk sokkal nehezebb is a neten. Ez inkabb a szerencsesebbeknek valo.

2018. jan. 12. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!