Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sárvár, Szombathely környékérő...

Sárvár, Szombathely környékéről vannak itt lányok, akik szeretnének velem ismerkedni? :) 20/F

Figyelt kérdés

Elég magányosnak érzem magam a társkeresést illetően, tudom, hogy vannak ennél ismertebb platformok is ilyen célra, de a Tinder, Badoo és egyéb "társkereső" appokról olvastam elég sok negatív dolgot, ezeket eddig is mellőztem, és a közeljövőben is mellőzném ezeket a helyeket, szóval úgy gondoltam, hogy inkább itt teszek fel egy kérdést, elvégre itt is van ismerkedős kategória. :D


Írok magamról röviden pár sort, hátha esetleg felkelteném valaki érdeklődését. :)


Vas megyében élek, ami a kérdésből is kiderülhetett, egy 20 éves fiú vagyok, aki már nagyon szeretne egy kedves és aranyos leányzót maga mellé, aki esetleg a közelben is élne, én azt mondom, határoljuk be a Nyugat-Dunántúlt, távolabbra nem szeretnék menni, nyilván érthető okok miatt. :)


Introvertált személyiségem van, ami ugye azt jelenti, hogy szívesen töltöm itthon az időt, de ha úgy adódik, akkor kimozdulni is nagyon szeretek, tehát efelől sincs semmi problémám. :D


Szeretek fotózni, zenét hallgatni, utazni, sétálni, kirándulni, túrázni, szóval ha neked is hasonló hobbijaid vannak, akkor nagy örömmel várom a válaszod, akár itt kommentben, vagy privát üzenetben egy levél formájában, viszont van egy kis bökkenő, hogy egyelőre csak 15 percenként tudok üzenetet küldeni, de idővel ez a probléma megoldódhat, illetve ha nincs ellenedre, akkor idővel folytathatnánk egy másik platformon is a beszélgetést. :)


Ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor nagyon örülök, és köszönöm, hogy ezt mind elolvastad, további szép napot kívánok Neked! :)



2021. nov. 21. 16:02
 1/9 anonim válasza:
2021. nov. 22. 16:30
 2/9 anonim válasza:

Rendes pasinak látszol, kár, hogy szombathelyi vagy és nem debreceni.

Érthető okokból nem működne: a távolság kettőnk közé állt.:)

2021. nov. 22. 16:58
 3/9 A kérdező kommentje:

#1


Nem tudom, hogy ki vagy, de az illetővel, aki kirakta ezt a kérdést, nem szeretnék beszélgetni, egyéb, általam ismert okok miatt. Maradjunk annyiban, hogy ő az, aki nem tud túlesni egy adott dolgon, megszoktam, hogy vannak ezen az oldalon ilyen "fura" alakok... :D


#2


Köszönöm szépen, hát sajnálom, mindenesetre sok sikert kívánok Neked! :)

2021. nov. 22. 17:10
 4/9 anonim válasza:
Én is sárvári vagyok és csak segíteni próbáltam. Sajnálom akkor.
2021. nov. 22. 18:06
 5/9 A kérdező kommentje:

#4


Semmi gond, egyébként megtaláltam a megfelelő embert, már át is mentünk beszélgetni másik platformra. :D

2021. nov. 22. 18:23
 6/9 anonim válasza:
Örülök neki. Sok sikert kívánok Neked! :)
2021. nov. 22. 19:16
 7/9 anonim válasza:
Ó ember hagyd már ezt a nyalifali langyi szöveget. Növesszél már tököt és legyél határozott mert így az életbe egy csajnak sem fogok felkelteni az érdeklődését!
2021. nov. 22. 23:36
 8/9 anonim válasza:
komoly kapcsolatot keresel vagy időtöltésre?
2021. nov. 27. 20:51
 9/9 anonim válasza:
írj ,ha még aktuális 23L
2022. febr. 10. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!