Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akkor nem kaptam esélyt. Most...

Akkor nem kaptam esélyt. Most mégis kellenék neki, mi a jobb?

Figyelt kérdés

Még 2016-ban udvaroltam egy 27 év körüli lánynak, de nem lett a kapcsolatunkból semmi, pedig szerelembe estem. Más Férfi is volt a képbe, és ő nyert.Fájdalmas volt.

Aztán az idén előkerült a hölgy, (azóta már gyereke is van) - hogy szétmentek a ,,párjával" és megpróbálhatnánk-e.


Hát mit mondjak, úgy érzem még hajlanék is rá, de hogy más gyerekét viseljem el iszonyúan zavar. Szóval nehéz kérdés lelkileg.


33F


2021. nov. 22. 10:39
1 2
 1/14 anonim válasza:

Ne menj bele.


Ismered a mondást? "Ha nincs ló...."


Esetleg ugródeszkának megtennéd nála.

2021. nov. 22. 10:45
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem fogok! Igazad van. Talán máris jobb egy picit.
2021. nov. 22. 10:50
 3/14 anonim válasza:
Semmiképp se. Csak azért kellenél neki, hogy legyen valaki.
2021. nov. 22. 11:07
 4/14 anonim válasza:
Nehogy valaki más gyerekének legyél a pótapája, annál megalázóbb dolog nincs a földön. Egyedülálló anyukák elsőre jó üzletnek tünhetnek, mert szó szerint az életükért szopnak, de ha valami önbecsülésed is van, hagyod a saját nyomorában főni.
2021. nov. 22. 11:11
 5/14 anonim válasza:
Egy esélyt megér. Lehet ő is átgondolta,esetleg megbánta hogy anno elutasított...Veletek még sosem fordult elő ilyesmi? Nem hiszem:)
2021. nov. 22. 11:20
 6/14 anonim válasza:

Tehát lecserélt egy jobb pasira, akivel összehozott egy gyereket, majd kidobta őket, így már te is jó lennél. Aham, jó felállás...

Ne menj bele, majd keres egy másik fickót, akivel tiszta lappal kezdhet.

2021. nov. 22. 11:28
 7/14 anonim válasza:
Ne.
2021. nov. 22. 11:30
 8/14 anonim válasza:
Én elküldeném a picsába. Francnak se lenne kedve ilyen helyzetben pótapát játszani. Talán más lenne a helyzet, ha előtte nem ismertem volna / nem egy másik férfi miatt utasított volna el bár alapból nagy hátrány az, hogy gyereke van, a gyerek apja meg nincsen sehol.
2021. nov. 22. 11:47
 9/14 anonim válasza:
Legyen tartásod!
2021. nov. 22. 12:15
 10/14 anonim válasza:

Remélem, hogy irt egy-két nő is elgondolkozik a kiírt kérdesen, szituáció...


Kérdező, neked meg talán érdemes adnod egy második esélyt... talán... Neked kell döntened...


28/F

2021. nov. 22. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!