Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mindenki talált itt magának...

Mindenki talált itt magának párt vagy miért ír ilyen kevés lány? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Találtam gyakorin már kétszer is kapcsolatot, abból az elsőt teljesen véletlen, a másodikat pedig itt ismerkedésen találtam meg még jó régen. Akkoriban mikor kiírtam valamit, volt vagy 10-15 üzenetem, de legrosszabb esetben is legalább 7 megvolt és nem is kelletz túl sokat írnom magamról ehhez, szóval nagyon jó volt itt ismerkedni:D Aztán visszatértem pár hónapja ide és néha próbálkozok, de van olyan, hogy még egy választ se kapok..:D ami azért kissé meglepő, mert amiket kiírok azok teljesen a régi írásaim stílusában vannak, amire annó rengetegen írtak.


Esetleg más is tapasztalja ezt? Vagy csak ennyire megváltozott volna az itt lévő lányok összetétele, hogy már senkinek se lennék szimpi?:D


Egyébként biztosan nem bennem van a hiba, egy teljesen normális srác vagyok több hosszabb és egy rövidebb (picivel kevesebb mint egy éves) kapcsolatokkal, szóval volt már sikerem személyesen is, itt is és tinderen is.



2021. nov. 24. 20:19
 1/10 anonim válasza:
Ugyan ezt tapasztalom.
2021. nov. 24. 20:30
 2/10 anonim válasza:
Nyominak tűnsz.
2021. nov. 24. 21:05
 3/10 anonim válasza:
Ja, most ez van.
2021. nov. 25. 11:08
 4/10 anonim válasza:
Nem találtam itt párt magamnak, csak majdnem. Azért van itt ilyen kevés nő, mert tök csalódtak ebben az oldalban, de többnyire a pasik bunkózásaik miatt.
2021. nov. 25. 13:19
 5/10 anonim válasza:
Ez egy társkereső? :O, nem is tudtam róla, nem akar valaki normális csaj dumálni? Tindert meguntam.
2021. nov. 25. 14:50
 6/10 anonim válasza:
Az életben is kb az a tapasztalat, hogy szinte minden lánynak van barátja. Sajnos ilyen a férfitöblet (ebben az életkorban)
2021. nov. 26. 09:53
 7/10 anonim válasza:
#6: Nincsen férfitöbblet, csak jó pár kategóriával feljebb sorolod magadat a húspiacon, a hozzád hasonlóakat meg leszarod.
2021. nov. 26. 10:06
 8/10 anonim válasza:

#6

Én nem hiszem, hogy férfi többlet ekkora különbségeket okozna. Igen, van 2% férfi, akinek nem jut csaj, ebből egyenes ágon az következik, ha kicsit leegyszerüsítjük a képletet, s azt mondjuk, hogy minden embert értékelni lehet, hogy mennyire jó csaj/pasi egy 100-as skálán, akkor te ha mondjuk 45/100-as vagy, akkor te be kellene érned egy 43/100-as csajjal. S ki az a 2%, akinek nem jut? Hát a legalja 2%.


Csak hol van a bökkenő? Ott, hogy a csajok inkább osztoznak a legjobb pasikon úgy szexben, mint párkapcsolatban, s inkább a 70/100-as csaj szóba sem áll azzal, aki az ő szintje lenne, hanem beéri azzal, hogy ő a 10.-ik csaj, akit az a 99/100-as pasi megfektet és beéri azzal, hogy csak 1 évig van együtt azzal a 85/100-as pasival, aki utána kidobja. (Spirit fm-es beszélgetésben ezt talán forrással is alátámasztották). Vagy ha így jobban átjön, amit mondani akarok: a férfiak felső 20%-a szinte soha nem szingli, foglalkoztatják a nők felső 30-40%-át.


Emiatt pedig ha te vagy a 43/100-as pasi, ugyanígy, mivel a felső körökben eltorzul minden, neked egy nálad sokkal igénytelenebb, magára kevesebbet adó, primitívebb csajjal kellene beérned, ami feltételezem, hogy neked sem jönne be, én konkrétan úgy vagyok vele, hogy inkább lennék homoszexuális, minthogy olyan nővel jöjjek össze, akinek egybe van nőve a szemöldöke vagy az arcáról meg lehetne kenni egy zsíroskenyeret.

2021. nov. 26. 10:26
 9/10 anonim válasza:

"csak jó pár kategóriával feljebb sorolod magadat a húspiacon"


Egy átlagos pasinak esélye sincs olyan csajt találni, aki a "húspiacon" annyit ér, mint ő. Egy jó pasinak jut 5-10 csaj is, váltogatja őket, közben az az 5-10 csaj a "húspiacon" ahova tartozna, azzal szóba sem áll, mert inkább osztozik másik 9 csajjal azon az 1 jó pasin (szexben, akár ilyen 1 évig tartó házasságokban, pár hetes párkapcsolatban vagy egy csók erejéig). S ha egy közepes pasiként olyan csajjal kellene összejöjjek, aki jut és akit nem is a húspiacon árulnak, hanem a TESCO-ban 30%-os akcióval a parizerek között, akkor annál már jobb szinglinek lenni.

2021. nov. 26. 10:34
 10/10 anonim válasza:
8# Igen, ezt jól összefoglaltad.
2021. dec. 20. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!