Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tudom, sablonkérdés, de akad...

Tudom, sablonkérdés, de akad itt olyan budapesti leányzó, aki érez magában szándékot az ismerkedésre? 28/F 🙂

Figyelt kérdés

Nem szeretném előre nagyon részletezni magam, és egy komplett listát se tervezek bedobni ide az elvárásaimról, mert úgy gondolom, hogy a részleteket ráérünk egymásról az üzenetváltásokban kideríteni 🙂


Magamról csak annyit elöljáróban, hogy egy ambivertált, barátságos és relatíve jó humorú embernek tartom magam. Sokszor kissé lelkis vagyok és inkább humán, mintsem reál beállítottságú.


És csak, hogy a "célszemélyekről" is mondjak valami támpontot: a kérdésem leginkább 22-28 éves nőknek szól, akik hasonló lelkületűek, de persze "az ellentétek vonzzák egymást" alapon a másfajta természetű hölgyeket sem zárom ki 😀

Mivel én 169 cm vagyok, ezért az előny, ha te sem magasodsz felém 😄


További részletekért a privát üzenetben, vagy akár itt kommentben érdemes érdeklődni, de azért privátoknak jobban örülnék, remélem kapok legalább egyet 🙃

Addig is mindenkinek további szép napot kívánok! 😎



2021. nov. 25. 20:21
1 2
 1/18 anonim válasza:
Tuti sablon válasz: igen 🙂
2022. okt. 10. 15:41
 2/18 anonim válasza:
Fiúk nem érdekelnek?
2022. dec. 2. 21:29
 3/18 anonim válasza:
Túl alacsony vagy.
2023. márc. 11. 18:38
 4/18 anonim válasza:
#3 Te meg túl buta.
2023. márc. 11. 18:41
 5/18 anonim válasza:
4,mi van,betalált,te kis kertitörpe? XD
2023. márc. 11. 18:46
 6/18 anonim válasza:
Nem, de utálom az ilyen trollokat, mint te. Semmi inteligenciád nincsen, csak egy önző, buta ember, aki nem tesz hozzá semmi pluszt a világhoz. És, hogy ezt honnan gondolom? Nahát ez a 2 megnyilvánulásod, se arra vall... Mindegy már beletörődtem, hogy a társadalom nagyja szenny:)
2023. márc. 11. 19:01
 7/18 anonim válasza:
#6 látom nagyon frusztrál a dolog. Attól, hogy valakinek nem jönnek be az alacsony férfiak, miért is lenne önző és buta?
2023. márc. 27. 08:57
 8/18 anonim válasza:
Anyád
2023. márc. 27. 13:24
 9/18 anonim válasza:

Értem, szóval az én anyámat amiért te törpe vagy és nem kellessz a kutyának se 🤣🤣🤣

A magasságod mellett az agyad is nagyon pici

2023. márc. 27. 13:52
 10/18 anonim válasza:
Kiről van szó? #9 Te sem vagy különb, egyikőtök sem egy észlény amint látom az érveiteket.
2023. márc. 27. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!