Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Találhatok olyan extrém...

Találhatok olyan extrém túlsúlyos nőt,aki a testalkata miatt gátlásos,nehezen ismerkedik,visszahúzódó?

Figyelt kérdés

Az ilyen alkatú nőkkel szimpatizáló férfi vagyok.Szívesen leveleznék,beszélgetnék ekkora hölgyekkel.

Privátban is írhat,aki gondolja,úgy diszkrétebb.



2021. nov. 30. 12:18
1 2
 1/18 anonim válasza:
Szerintem sok ilyen van. Társkeresőn nézz szét, általában lehet szűrni testalkatra.
2021. nov. 30. 12:27
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.Olyan hölggyel leveleznék,aki a hatalmas súlya miatt gátlásos,vagy valamilyen segítségre szorul.Akár lelkire...
2021. nov. 30. 12:35
 3/18 anonim válasza:
Te nem ezzel az alkattal szimpatizálsz, hanem azt hiszed, hogy aki így néz ki, az nem fog válogatni, és akkor te is szóba jöhetsz nála. Ha az alkat tetszene, akkor nem lenne kikötés, hogy egy gátlásos lelkibeteg legyen.
2021. nov. 30. 12:41
 4/18 A kérdező kommentje:
Bocs de találhatnék "normál" alkatú nőt is. Sportos férfi vagyok.Az ilyen nők érdekelnek csak.
2021. nov. 30. 12:48
 5/18 anonim válasza:
Attól még, hogy sportos férfi vagy, lehetsz egy gyökér. Vagy az egódat szeretnéd azzal növelni, hogy egy lelkisérült, férfiakban csalódott, túlsúlyos nőt pátyolgatsz, és akkor azt hiszed, majd te leszel számára az atyaúristen.
2021. nov. 30. 12:51
 6/18 anonim válasza:
Nagyon valószínű, hogy az ilyen lelki alkatú túlsúlyos nő túlsúlyos pasira vágyik, nem "fétisesre", aki mellett még "nagyobbnak" érzi magát.
2021. nov. 30. 12:52
 7/18 anonim válasza:
Ez elég beteges...
2021. nov. 30. 12:54
 8/18 anonim válasza:

már megint. De a multkor igazad volt, tényleg kéthetente rakod ki.


Azt nem értem, hogy bálnát levarrni a legegyszerűbb dolog a földön, miért itt? :D

2021. nov. 30. 13:04
 9/18 A kérdező kommentje:

Mi a beteges abban,ha jót szeretnék valakinek? Vagy ismerkedni,beszélgetni?

Miért ennyire zavaró,ha a nagyon nagy nőkkel szimpatizálok?

2021. nov. 30. 14:20
 10/18 anonim válasza:
Menjél el egy pszichológushoz és megtudod majd, hogy mi a beteges ebben. Mi hiába mondjuk neked, hogy valami baj van a toronyban, nekünk úgy sem fogod elhinni.
2021. nov. 30. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!