Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van 2 jegyem a negyedik...

Van 2 jegyem a negyedik Mátrix filmhez Karácsony másnapjára egy budapesti moziba Lenne olyan egyedülálló nő aki eljönne velem megnézni a filmet?

Figyelt kérdés

Kötetlenül, semmi elvárt program a film mellett, csak lehetőleg érdekelje a film.

Ha megvan a kölcsönös szimpátia akár folytatható lenne ismerkedésként, randizással

Elvárásom a nő felé alig van a mozizás kapcsán, de ha valakit komolyan érdekel a dolog, akkor beszélhetünk erről is.

Lehetőleg valamelyest korombeli legyen és kedves

28/f



2021. dec. 13. 17:14
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
6.:Férfi vagyok.Ez már nem mostani történet,az volt hogy,3 hónapig beszélgettünk és sms-eztünk a lánnyal,levelet is írtam és kaptam (akkor még nem volt facebook).De amikor fölutaztam Pestre hozzá,akkor oda beszéltük meg az iskolájához,szóval ott vártam egy nagy fa alatt takarásban,mivel azt írta hogy nem szeretné hogy a tanárai meglássanak.Ekkor odajött hozzám 5 ember,volt köztük fiatalabb,idősebb is,3 magyar volt,2 pedig roma,és először csak mondták hogy adjam oda amit a lánynak szánok,én nem tettem,erre egyszer gyomorszájon vertek,összeestem,aztán orrbarúgtak.Amit vettem a lánynak azt elvették,a pénztárcámat is,a telefonomat is,a táskámat is és a dzsekimet.Nem mentem a rendőrségre,mert rühelltem a rendőröket,mivel én se voltam jó gyerek,vittek már be párszor,kaptam pénzbüntetéseket,és felfüggesztetteket,és abba se voltam biztos hogy hinnének nekem.
2021. dec. 13. 20:13
 12/21 anonim válasza:
Nem teljesen értem. Honnan tudták, hogy te egy lányt vársz? Honnan tudták, hogy vittél neki valamit?
2021. dec. 13. 20:16
 13/21 anonim válasza:
11/11: teljesen gyanútlanok a mai fiatalok... tegnap pont ezt beszéltük egy ismerősömmel, hogy mennyire primitívek voltunk mi is 20-21 évesen pl.
2021. dec. 13. 20:17
 14/21 anonim válasza:
12.:Onnan hogy az elejétől kezdve csak kamu volt az egész.Gondolom palimadarakat kerestek és a lány volt a csali (gondolom valamelyikük barátnője vagy a testvére).A lány elhitetett dolgokat,én elhittem,és ennyi.
2021. dec. 13. 20:21
 15/21 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy egy csajt sem érdekel a dolog

Egy kérdést még azért megért

2021. dec. 13. 20:35
 16/21 anonim válasza:
Most megtudtam hogy már lehet jegyet venni a filmre, köszönet bástya
2021. dec. 13. 20:54
 17/21 anonim válasza:
Azonos korú férfiként érdekel. Addigra találok női mozipartnert. Gondolj rám ha nem jönne össze ;)
2021. dec. 13. 21:57
 18/21 anonim válasza:
kukoricát és nyalókát is veszel?
2021. dec. 14. 00:10
 19/21 anonim válasza:
Szerintem az volt a terve hogy a nyalókát is fizeti... persze a popcorn mellett
2021. dec. 14. 11:10
 20/21 A kérdező kommentje:

Sajnálom, de sztornó

Megvan a partner, akit érdekelt volna lemaradt

2021. dec. 14. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!