Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tudom, sablonkérdés, de akad...

Tudom, sablonkérdés, de akad itt olyan budapesti leányzó, aki érez magában szándékot az ismerkedésre? 28/F 🙂 (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nem szeretném előre nagyon részletezni magam, és egy komplett listát se tervezek bedobni ide az elvárásaimról, mert úgy gondolom, hogy a részleteket ráérünk egymásról az üzenetváltásokban kideríteni 🙂


Magamról csak annyit elöljáróban, hogy egy ambivertált, barátságos és relatíve jó humorú embernek tartom magam. Sokszor kissé lelkis vagyok és inkább humán, mintsem reál beállítottságú.


És csak, hogy a "célszemélyekről" is mondjak valami támpontot: a kérdésem leginkább 22-28 éves nőknek szól, akik hasonló lelkületűek, de persze "az ellentétek vonzzák egymást" alapon a másfajta természetű hölgyeket sem zárom ki 😀


Mivel én 169 cm vagyok, ezért az előny, ha te sem magasodsz felém 😄


További részletekért a privát üzenetben, vagy akár itt kommentben érdemes érdeklődni, de azért privátoknak jobban örülnék, remélem kapok legalább egyet 🙃


Addig is mindenkinek további szép napot kívánok! 😎



2021. dec. 19. 12:35
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Azért az durva hogy fél év alatt egy válasz sem érkezett 😲 Privát üzenetet kaptál legalább?
2022. júl. 11. 13:55
 2/24 A kérdező kommentje:

Sajnos nem nagyon 😕

Reményedtem benne, hogy ha nem csak egy szimpla "Valaki ismerkedni?" típusú kérdést teszek fel, hanem körítek mellé egy korrekt(nek szánt) kis bemutatkozó szöveget, akkor az figyelemfelkeltőbb és megnyerőbb lesz, de úgy néz ki, hogy elszámítottam magam.

2022. júl. 15. 01:53
 3/24 anonim válasza:

Úgyse írnak... legalább is meglepne...


Rászántam magam, hogy kipróbáljam FB társkeresőt és Tindert.... Elkeserítő. Insta modell lányokkal tele van, követőket toboroznak, aztán ott vannak a külföldiek, a kamu profilok. Aztán ezeken kívül van az az 1% aki normálisnak tűnik, de nyilván egy darab párosítás nem jön össze, pedig szerintem normális képem is van kint. Jókat mosolygok amikor pár hét vagy hónap múlva újra feldobja ugyan azokat a lányokat. Esély se jár manapság.


Ennyit erről :D

Szintén 28/F

2022. nov. 13. 14:52
 4/24 anonim válasza:
3-as, szintén ugyanezt tapasztaltam FB társkeresőn is, és Badoon is 😕
2022. nov. 19. 20:00
 5/24 anonim válasza:

Szintén budapesti srácként írok, 21 éves fejjel, ugyan ezt tapasztalom. Eddig legtöbb pozitivitást élőben tapasztaltam, de sok követ kell tenni azért is, hogy olyat találj, aki helyes, normális és el tudtok egy jót beszélgetni, full ismeretlenként.


Mindenkinek sok kitartást, aki velem együtt, egy jó lány-barátra, társra hajt!

2022. dec. 29. 18:48
 6/24 anonim válasza:
Máshol meg teleírják azzal hogy túl kevés az infó ami baj nekik :D
2022. dec. 30. 03:51
 7/24 anonim válasza:
Tessék sok pénzt keresni és kigyúrni magadat, különben semmi esélyünk:D
2022. dec. 30. 13:03
 8/24 anonim válasza:
7-es ha ez így lenne nem élnénk 8 milliárdan a földön :)
2022. dec. 30. 13:26
 9/24 anonim válasza:

"Tessék sok pénzt keresni és kigyúrni magadat, különben semmi esélyünk"

Rövid távra valóban ez a recept :)

2022. dec. 31. 08:44
 10/24 anonim válasza:
30 alatti szép és intelligens nőknél a gazdasági stabilitás és a kinézet/sárm számít a leginkább:D
2022. dec. 31. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!