Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy húsz éves fiúnak az...

Egy húsz éves fiúnak az alábbi INGYENES társkeresők közül melyiket ajánljátok? Vagy ha tudtok még többet

Figyelt kérdés
Randivonal, Szív küldi, Első találkozás

2022. jan. 5. 22:17
1 2
 1/13 anonim válasza:

Randivonal nem ingyenes; ha üzenetet akarsz írni, fizetned kell

A többit nem ismerem

2022. jan. 5. 22:26
 2/13 anonim válasza:
2022. jan. 5. 22:27
 3/13 anonim válasza:
Járjál el bulizni. Ha tanulsz ismerkedjél ott a lányokkal. Amit energiát beleölsz neten az nem éri meg. Élőben jobb.
2022. jan. 5. 22:40
 4/13 anonim válasza:
gyk
2022. jan. 5. 23:03
 5/13 anonim válasza:
Egyiket sem ismerem ezek közül.
2022. jan. 5. 23:05
 6/13 anonim válasza:
Gyk-t se?
2022. jan. 5. 23:15
 7/13 anonim válasza:

2# ?


20 évesen szted a srác már elmenne sugardaddynek? Ketlent

2022. jan. 5. 23:17
 8/13 anonim válasza:
Kétlem*
2022. jan. 5. 23:18
 9/13 anonim válasza:
Ne ismerkedj interneten, kizárólag személyesen! Én próbáltam, de sok éretlen személyiségű, felelőtlen emberrel (sőt, lelki sérülttel) kerültem (írásos) kapcsolatba. Az arcának és nevének vállalása nélkül sok ember úgy gondolja, hogy hazudhat, bolondnak nézhet másokat és nem kell tisztelnie a másikat. Ugyan én nő vagyok, de férfi létedre téged is megbánthatnak. Sérülékenyebb vagy, mert fiatal vagy. Hallgass az "öregre", tudom, mit beszélek!
2022. jan. 5. 23:32
 10/13 anonim válasza:

9. vagyok. Személyesen úgy ismerkedj, hogy akár az utcán is megszólíthatod a kiszemelt hölgyet; legyél megnyerő, határozott, de ne rámenős. "Szia! Engedd meg, hogy bemutatkozzam: X. Y vagyok." Mondd el, hogy talán szokatlan a számára, hogy egy ismeretlen megszólítja, de ha / felszáll a buszra / villamosra / elmentek egymás mellett /, talán soha többé nem találkoztok, ezért úgy érzed, meg kell ragadnod a lehetőséget, hogy elmondd neki, hogy tetszik neked és szeretnéd megismerni. Lehet, hogy jól reagálna, de az is előfordulhat, hogy annyira zavarba jön, hogy rosszul reagálna. Ezért ne állítsd azonnali döntés elé. Legyen nálad egy névjegykártya (de elég a telefonszámod egy papírra felírva), nyomd a kezébe és kérd meg, hogy egy neki alkalmas időpontban csörgesse meg a telefonodat és te a lehető legrövidebb időn belül vissza fogod hívni. Fontos, hogy mosolyogj, még akkor is, ha a gyomrod közben görcsben van! :))

Az iskolai, buli és egyéb, sokkal egyszerűbb helyzetekben lévő megszólításokhoz te jobban fogsz beszélgetést elindító mondatot találni, mert ilyen helyeken mindig van egy közös pont: egy személy (pl.: közös ismerős), maga a helyszín vagy az esemény. :) Hajrá!

2022. jan. 6. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!