Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meddő (nemzés képtelen)...

Meddő (nemzés képtelen) lányok/nők, nektek nehezebb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Húszas évei elején járó lányok/nők, aki tudja magáról, hogy meddő, befolyásolja ez, az ismerkedésben?

2021. máj. 2. 22:23
 1/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem. Örökbe is lehet fogadni. Nem tudom elképzelni azt a helyzetet, hogy van 2 ember akik össze illenek de a pali azt mondja, hogy nem, mert gyereket akar tőle
2021. máj. 2. 23:32
 2/7 anonim válasza:

Szerintem meg majdhogynem könnyebb.

Én ha újra kezdhetném, a mostani gondolkodásommal nem kéne gyerek.

Volt olyan kapcsolatom ahol meddő volt a lány.

Fergetegesen nagyokat szexeltünk. Nem kellett a gumival bajlódni, nem tette magát tönkre fog. gátlóval, stb.

2021. máj. 3. 10:38
 3/7 anonim válasza:
Minden nő nemzésképtelen, lévén a nemzés a férfiak képessége. A nők maximum megtermékenyülnek. Hivatalosan azt tekintik meddőnek, akinek fizikailag hiányzik a méhe vagy az összes petefészke vagy az összes petevezetéke. Akinek legalább egy petefészke van és a méhe is megvan, az mindegy hogy működik-e jelenleg vagy nem, nem tekinthető meddőnek. Nagyon sok olyan eset van, hogy olyanok esnek teherbe, akik diagnosztizáltan képtelenek rá. Szoktak is meglepetések lenni.
2021. máj. 3. 13:47
 4/7 anonim válasza:
Nem jelentett eddig gondot. Amúgy se akarnék gyereket, utálom őket. Ezt már az ismerkedés elején elszoktam mondani.
2021. máj. 5. 18:29
 5/7 anonim válasza:

A nemzésképtelen még örökbe tud fogadni. Ez nemes dolog. Engem se a vérszerinti szüleim neveltek - bár igen közeli rokonok.


Viszont én nem szeretnék gyereket, és ez megnehezíti az ismerkedést.


28N

2021. máj. 6. 22:36
 6/7 anonim válasza:

Gondolom, nem azzal kezdi a lány hogy: "szia ... vagyok és meddő.

Erről nem lehet csak úgy bárminek beszélni, ez bizalmi dolog.

Ha nem mondja el a lány az elején, nem lehet felelősségre vonni, hiszen ez a saját dolga, nem folyásolhatja be az ismerkedést.Kesőbb ha komolyabb a dolog két ember között, akkor erről is lehet beszélni,ha értelmes a másik fél, akkor megértő, támogató társ, és bármeddig képes elmenni, hogy sikerüljön valamilyen módon a gyerek. Ennek nem szabadna problémát okoznia!

2021. aug. 7. 18:11
 7/7 anonim válasza:
*bárkinek
2021. aug. 7. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!