Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hiába vonzódom és sóvárgok és...

Hiába vonzódom és sóvárgok és mondom el, hogy mit érzek egy lány vagy nő iránt mindíg a nő/lány választ?

Figyelt kérdés

Hiába valóak az érzelmeim és a vonzódásom, az után, hogy öszintén a tudattam vele, ha nem választ ki?

35f



2022. jan. 6. 14:56
 1/4 anonim válasza:
Az vonzódás, érzelmek nem mindig kölcsönösek. Ha nem kölcsönös, valószínűleg "nem választ ki".
2022. jan. 6. 15:12
 2/4 anonim válasza:
Ez már csak így megy. Senkit sem lehet kényszeríteni, hogy veled legyen csak mert azt akarod
2022. jan. 6. 16:23
 3/4 anonim válasza:

Tipp: ha mindig te akarsz többet, akkor igen, mindig a lány választ.


Szívesen.

2022. jan. 6. 16:31
 4/4 anonim válasza:

Az választ, akiNEK elmondják az ilyesmit - nemtől függetlenül. Aki elmondja, az rögtön egy alárendelt helyzetbe kerül, a másik félen múlik a helyzet további alakulása, azaz ő választ.

(Én pl. nőknént több pasinak is bevallottam régebben, hogy többet érzek, és hát nem lettem "kiválasztva"...)

2022. jan. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!