Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most akkor tényleg a lányokhoz...

Most akkor tényleg a lányokhoz vonzódom? Többi lent

Figyelt kérdés

Szoval csak lány énekesekért/szinészekért rajongtam eddig, sosem volt fiú. Viszont voltam már szerelmes fiúba...azt hiszem.

A lényeg az, hogy nemrég beszélgettünk legjobb barátnőmmel, és elkezdtem neki áradozni az egyik ilyen énekesnőről, hogy mennyire szeretem, őt is, meg a zenéjét is, meg mennyire találkoznék vele.

Erre ő megkérdezte, hogy: akkor ő a “celebrity crushod”?

Mondtam, hogy nem vagyok szerelmes belé.

Erre azt mondta, hogy: hát pedig eléggé úgy beszélsz.

Ezen kicsit elgondolkodtam. Végülis nem zavarna, ha megcsókolna egy lány.

Talán igaza lehet, vagy ez normális?



2021. ápr. 23. 10:26
 1/1 anonim válasza:
Tbh hasonlo helyzetben vagyok mint te csak en mar rajottem arra hogy a lanyok is bejonnek, meg a kor is stimmel xd de meg semmit tapasztalatom nincs. Szerintem ne streszelj ra, raersz meg kitalalni hogy kikhez vonzodsz. Csak csinald amit jonak erzel. Ha ugy gondolod hogy nem zavarna ha egy lannyal csokoloznal az lehet csak kivancsisag is.
2021. ápr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!