Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, de inkább azt lehet mondani hogy 18 mivel nem sokára betöltöm. Főként Debrecen és környékéről így lehetőleg azok írjanak akik ezen a környéken élnek. Komoly célból ismerkednék, alkalmi kapcsolat kizáró számomra! Lehetőleg legyél megbízható, hűséges, empatikus, elfogadó.
2022. jan. 16. 15:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nyilván mindig a másik a hibás.. Gratula
2022. jan. 16. 20:54
 12/12 anonim válasza:

Engem is érdekelne mi az, amit el kell fogadni veled kapcsolatban. Tudod ismerkedés céljából ez nem egy lényegtelen dolog, hogy hát minek kell tudni úgyis el kell fogadni. Nem. Úgy, ahogy mindenkinek megvan az ideálja, úgy, ahogy neked is megvan az ideálod és neked is van olyan kritérium, ami már nem jönne be, nem fogadnád el úgy ez fordítva is igaz. Ne legyünk képmutatóak. Ismerkedésnél pont ez lenne az egyik leglényegesebb dolog, hogy mi az amiben eltérünk az átlagtól. Persze lehet itt azzal jönni, hogy ha ilyen és ha olyan akkor body shaming, de persze a lányoknak minden pasi kockahasú, magas, szőkeherceg kell legyen. Szóval igen, még ha nem is nyilvánosan privátban érdemes elmondani mi az, amit el kell fogadni veled kapcsolatban és ne várd, hogy mindenki el fogja.

Ui.: nem fogok ezen veszekedni senkivel, leírtam a véleményem

20/f Debrecenből, ha már ebbe kötne bele valaki

2022. jan. 16. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!