Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik, komolyan így akartok...

Pasik, komolyan így akartok ismerkedni? Bevált ez valakinél?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok amikor facebookon bejelöltök egy csajt? A szerencsétlen visszajelöl, habár névről nem vagy neki ismerős, a képeket meg a többit csak az ismerősök látják, nem akar bunkó lenni, ezért nem töröl azonnal. 3perc múlva jönnek az üzenetek, hogy 'nagyon csinos vagy', 'szívesen megnéznélek ruha nélkül' és hasonlók... Ennyire unatkoznak egyesek?? Volt olyan aki így fel tudott szedni valakit? Vagy akár szexelt egy jót??
2015. jan. 24. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon csajozni/pasizni számomra olyan mintha egy papírcetlivel kérnéd meg a másik kezét.
2015. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én életem során csak egyszer jelöltem be egy nőt fézbukon, az osztályfőnököm volt, és az járt a fejemben, hogy talán tisztázni tudja, hányra kellett bemennem most hétfőn (amúgy nem tudta, két órával előbb voltam benn, mint kellett volna), de bocs, hogy élek :/
2015. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
képzeld kérdező volt rá példa hogy kb fél óra után már küldték is a pucér képeket a csajok ;)
2015. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ezt az alacsony intelligenciájúak csinálják.

Mármint ezt a szöveget.

A facebookos ismerkedést konkrétan tudom+ hogy működik. 2 ismerős így csajozott be.

2015. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyes fiúknak siman bejöhet.
2015. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
ha látok egy csajt fészen és olyan képei vannak h majdnem látszik a micsodájuk akkor nem nehéz kicsikarni tőle pár olyan képet.
2015. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én is szoktam néha jelölni meg bökni... kb. szerintem minden pasi szokott csak nem vallja be :D általában sosem jön össze semmi így, pedig nem írogatok ilyen parasztokat és normálisan is nézek ki ;) 26F
2015. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek kint olyan képeim, ahol kilátszik minden, semmi félreérthető. Még bikinis kép sincs. Évente kb 2-3 képet teszek ki. Nem a facebookon élem az életemet. Ráadásul tényleg semmi extra nincs rajtam. Már bőven kiöregedtem abból a korosztályból, akinél ez beválhat. És ez a mai próbálkozás már a sokadik volt. Komolyan nem értem...
2015. jan. 24. 22:04
 9/9 anonim válasza:
sikerült már pár kurvát így felszedni csak az a baj hogy a sok nemibetegségtől annyira szétrohadt a faszo,m hogy konkrétan már csak a hugycsövem maradt meg
2022. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!