Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan 18-21 éves...

Vannak itt olyan 18-21 éves lányok, akiknek a "husband material" típusú fiúk jönnek be, és szeretnének ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom, elég szubjektív a "husband material" kifejezés:D, szóval én most nagyon általánosítva értem magamra. Ez nagyon tömören azt jelenti, hogy velem nem nyűg együtt lenni, azaz nem csak az első pár hónapban szeretem nagyon a másikat, az lejétől fogva saját magamat adom, az anyós jelöltek imádni szoktak, intelligens vagyok, nem vagyok féltékeny típus, mindent is megbeszélek a párommal veszekedés helyett, vannak céljaim az életben, szeretem az állatokat és a gyerekeket, kimutatom az érzéseimet, stb...


Pest megyében lakok, de van kocsim, tehát nem probléma a távolság:D és egyetemista vagyok még. Aki amúgy szeretne nyíltan ismerkedni az elejétől fogva, azzal szívesen beszélgetek valami más felületen is. De ha itt szeretnél akár egy hónapot is beszélni, akkor szimpátia esetén nekem az se gond:)


Még egy utolsó gondolat, aki szeretne velem ismerkedni, az mindenképp privátba írjon, bár nézem azért a válaszokat is majd, csak az úgy is teli lesz szomorú lelkekkel:D



2022. febr. 12. 02:44
 1/5 anonim válasza:
Ha gondolod, nekem nyugodtan írhatsz! 18L
2022. febr. 12. 11:12
 2/5 anonim válasza:
Engem csak az érdekelne, ha valóban ilyen jó tulajdonságokkal vagy megáldva, miért itt keresel magadnak párt?
2022. febr. 12. 12:19
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Írok nem sokára, meg akik írtak üzenetet azoknak is válaszolok majd kicsit később.


#2

Mert a személyes ismerkedés sikere nem a jó tulajdonságoknak a függvénye és ugyan így igaz ez tinderre is. Pl nem árt, ha van lehetőséged lányokkal találkozni, mondjuk egyetemen, de ha a szakod csak fiúkkal van teli, akkor ez már problémás:D Régen természetesen személyesen ismerkedtem (sportoltam is, szóval suli + sport kombóval rengeteg lányt ismertem) és sose gondoltam volna, hogy valaha ez ekkora problémát fog okozni.

2022. febr. 12. 13:34
 4/5 anonim válasza:
Kár hogy csak 17 vagyok, de szívesen beszélgetek hasonló fiatalokkal :)
2022. febr. 12. 19:24
 5/5 anonim válasza:
Ok
2022. febr. 19. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!