Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik szerelem 40 felett?😊

Létezik szerelem 40 felett?😊

Figyelt kérdés

Játszuk ma azt,hogy ez egy társkereső! Én tényleg azt keresek,nem játékból..bár nem itt éd nem mindenáron.Ám ma Valentinnap,hátha szerencsénk lesz😊Sose tudi..

Ha 40+vagy,de nem több mint 50

180⬆️

független

értelmes,szórakoztató,nyitott

nincs kigyurt bomba tested,de azért térdig sem lóg a hasad

szép a mosolyod és jó az illatod

akkor engem keresel,engedd,hogy meglepjelek! Írj privát üzit és ha összetudunk rakni fejenként 3 értelmes mondatot akkor folytatjuk fb on.

Egy csoda vagyok,ne hagyd ki😊



2022. febr. 14. 15:59
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:

30 elárulom egy titkot. Itt nem keres senki (nő) komolyan.

Mind eltűnik, vagy rögeszmés vegán, vagy valami más mentális betegsége van, aki nem épp egy unatkozó pasi, aki csak megszondázza “piacot”, hogy vajon a nőknél is ilyen kevesen jelentkeznek-e?

2022. febr. 16. 11:08
 32/35 anonim válasza:

Facebook "b*zi"-nak üzenem,hogy 43 leszek és független vagyok.De sajnos 176 cm magas vagyok csak,és 100 kiló.A hasamtól még látom a fa**am szerencsére :D.A kitett kérdés egy vicc,főleg h. a kérdező nő.Tényleg egy csoda lehetsz...

30-as válaszoló a "legrealisztikusabb",mintha nem ezen a földön élne. :D

2022. febr. 17. 10:41
 33/35 anonim válasza:
32 ezt kinek címezted? Egyik kommentre sem passzol...
2022. febr. 17. 12:20
 34/35 anonim válasza:
A kérdezőnek írtam természetesen.
2022. febr. 17. 12:23
 35/35 anonim válasza:
30-asnak pluszban írtam,mint látható.31-essel egyetértek valamennyire.Elég vérszegény a kérdés is amúgy.
2022. febr. 17. 12:26
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!