Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik szerelem 40 felett?😊

Létezik szerelem 40 felett?😊

Figyelt kérdés

Játszuk ma azt,hogy ez egy társkereső! Én tényleg azt keresek,nem játékból..bár nem itt éd nem mindenáron.Ám ma Valentinnap,hátha szerencsénk lesz😊Sose tudi..

Ha 40+vagy,de nem több mint 50

180⬆️

független

értelmes,szórakoztató,nyitott

nincs kigyurt bomba tested,de azért térdig sem lóg a hasad

szép a mosolyod és jó az illatod

akkor engem keresel,engedd,hogy meglepjelek! Írj privát üzit és ha összetudunk rakni fejenként 3 értelmes mondatot akkor folytatjuk fb on.

Egy csoda vagyok,ne hagyd ki😊



2022. febr. 14. 15:59
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Azt azért odaírhattad volna, hogy nőt, faszit, hermafroditát keresel vagy valami egészen mást.
2022. febr. 14. 16:04
 2/35 anonim válasza:
Ha faszit, akkor sajna én 179.5 centi vagyok :(. Fenébe. Nem sokon múlt pedig...
2022. febr. 14. 16:05
 3/35 anonim válasza:

Játsszuk, hosszú -sz.

Valentin-nap, kötőjeles.

Ilyen helyesírással tanultabb ember szóba sem áll veled!

2022. febr. 14. 16:06
 4/35 A kérdező kommentje:
Ja igen,férfit keresek😊Tényleg odaírhattam volna..Nő vagyok!😊
2022. febr. 14. 16:17
 5/35 anonim válasza:

Én mindenben megfelelnék a kívánalmaidnak és még a helyesírásodat is elnézném.

Viszont nem élem az életemet közösségi oldalakon így a fb.-on sem vagyok fent. Nálam kizárólag olyan nő jöhet szóba, aki nem a virtuális platformokon éli az életét, hanem a valóságban.

(Arról az apróságról már nem is beszélve, hogy egy értelmes férfinek nem elég annyi, hogy "nő vagyok".)

Bocs.

2022. febr. 14. 16:41
 6/35 anonim válasza:
Én meg "értelmes,szórakoztató" vagyok viszont nem nyitott hanem zárt. Ennyi igényt egy helyen :(...
2022. febr. 14. 16:44
 7/35 A kérdező kommentje:

Nem azoknak szól az üzenetem akiket nem érdekel,kár kötözködni.

Mondjuk magyarázkodhatnák ,hogy 40 felett miért ide írtam,de nem fogok.

Aki 40+ az tudja,hogy esetleg egy nő nem fog mondjuk kisvárosban kocsmázni csak ,hogy felszedjen valakit.

Esetleg a munkája olyan,hogy nem ér rá másképpen?

Igen van elvárásom,hiszen tudom mit akarok.

Szerb suliba jártam ,így igen van gond a helyesírásommal.

Ja,nem itt fogom megtalálni életem szerelmét,de gondolom te is unalmadban vagy itt kedves kötekedő.

Ismerj meg egy embert,mielőtt ítélkezel.

2022. febr. 14. 16:50
 8/35 anonim válasza:
Idősebb vagyok, alacsonyabb, ... marad estére a gin-tonic.
2022. febr. 14. 16:58
 9/35 anonim válasza:

Nyugi!

Rengeteg olyan hímnemű van ezen az oldalon akiknek teljesen elegendő az is, hogy nem férfi vagy. Majd később írnak, csak ők még dolgoznak az építkezéseken...

2022. febr. 14. 16:59
 10/35 anonim válasza:

Szia! Én egy jovágású 20onéves vagyok.40 és milftől nincsen jobb ;) ha ezúttal kivetelt tennél nyugodtan írj ram.


Ha nem, akkor 40+ normálisat itt úgy sem fogsz találni!!!!!!!!!

2022. febr. 14. 17:06
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!