Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet átlagos 18-22 éves...

Hol lehet átlagos 18-22 éves lányokkal ismerkedni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Átlagos alatt a kinézetet és a tulajdonságokat is értem.


Gyakori remek hely, mielőtt valaki írná:D viszont itt havonta lehet kb egy kérdést kiírni.

Tinderen nagyon ritkák az átlagos lányok, Badoo pedig, hát... ott sincs sok:D

Egyetemen nincs sok lány nálunk sajnos, bulin pedig nem lehet jókat beszélgetni és ott a lányok általában nem átlagosak.



Ui:

Miért átlagos lányokat keresek? Mert ők a legjobbak:D sorozatok, filmek, insta, stb teli van hibátlan kinézetű csajokkal, már konkrétan semmi vonzót nem látok bennük. Tulajdonságokat hosszabb lenne megmagyarázni, így azt kihagynám most.



2022. febr. 17. 13:10
 1/9 anonim válasza:
Pedig badoo meg tinder tele van velük...bár kinek mi az átlagos
2022. febr. 17. 13:27
 2/9 anonim válasza:

Itt végtelen átlagos lány van, az instán meg tinderen.. Ne is beszéljünk róla. Te szerintem nem ismered a lányokat ha szerinted az átlagosak a legjobbak. El akarsz tartani egy unalmas, semmittevő, rendes hobbi és cél nélküli Facebook függő smink mániás pitsát aki tőled várja az életére és minden érzelmi problémájára a megoldást???


Tinderen hogy ritka az átlagos lány??? CSAK AZ van ott ember. Bár NE jönne folyton a pofámba egy lány aki ugyanúgy pózol meztelenül mint az összes többi.

Azok a hibátlan kinézetű lányok olyanok, h egy átlagos fiú is szebb náluk ha smink nélkül vannak. Jajj, sok szopás vár rád még haver.

2022. febr. 17. 14:09
 3/9 anonim válasza:
A kérdező privatban elküldött az anyámba mert leírtam hogy a tinder es badoo tele van átlagos lányokkal xd
2022. febr. 17. 14:11
 4/9 A kérdező kommentje:

Lol, #3 ez nem igaz:D de oké.


#2

Szerintem nem érted az átlagos fogalmát, mert a 10/10 modell kinézetű lányok nem azok:D Ő velük csak gyakran találkozol valami felületen vagy tv-ben.

Egy ÁTLAGOS lány nem 10/10 és nincsenek kirívó tulajdonságai, azaz pl nem viselkedik úgy, ahogy te leírtad.


Egyébként tipikus a "lányok gonoszak" válaszokat kaptam eddig, de hát gyakorin miben is reménykedtem.. :D

2022. febr. 17. 14:39
 5/9 anonim válasza:
Itt gyakorin max átlagos incelek vannak xd
2022. febr. 17. 14:45
 6/9 anonim válasza:
Pedig az átlagos lányok azok akiket a #2 es leírt..de csak badoon meg tinderen modellek,meg instán.. a valósagban már nem biztos
2022. febr. 17. 14:47
 7/9 anonim válasza:
Rosszlányok.hu...ugy hallottam.. valakitől..
2022. febr. 17. 17:42
 8/9 NTBS válasza:
Próbáld meg élőben. Biztosan van hobbid, esetleg indulj el azon a vonalon.
2022. febr. 17. 18:17
 9/9 anonim válasza:

Ne haragudj de kint az utcán mikor sétálsz sok szép lányt lehet látni.

Menny el egy nagyobb városba, ott elég sok aranyos lány van,aki tetszik menny oda hozzá és hívd el valahová.

Tudom tudom,az első lépés a legnehezebb de meg tudod csinálni csak akarni és tenni kell.

Sok sikert.

2022. febr. 17. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!