Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Most akkor elszórtan?

Most akkor elszórtan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden:

Van 1 hölgy a suliban aki 1-2 hónapja már adja a jeleket, és látszik, hogy tetszem neki. Annyira nekem nem jött be, ezért nem is szólítottam le. Viszont amióta annyira nem figyel, és nem küld jeleket, azóta szeretnék dumálni vele. Mindig valami hülye kifogás miatt nem megyek oda hozzá, pl:parázok, hogy mit mondjak neki és van amikor sokan vannak körülötte. Suliban már szólítottam le lányt, szóval azzal nincs gond, szimplán valamiért parázok amikor látom.

Szerintetek ha leszólítom lehet még valami, vagy már nem érdemes foglalkozni vele?



2022. febr. 25. 15:51
 1/2 anonim válasza:
Elég egoista lehetsz ha csak azután kell neked valaki ha már nem legyezi a hiúságodat. Szerintem ha eddig nem tetszett ez után se zargasd, csak mert rájött hogy kár rád időt fecsérelnie.
2022. febr. 25. 16:07
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is hagyjad nagyon el vagy szállva.
2022. febr. 25. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!