Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt lányok Jászberény...

Vannak itt lányok Jászberény vonzáskörzetéből, akik szívesen ismerkednének/randiznának?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden összefoglalni. 22 éves pasi vagyok, sajnos nem nagyon vannak barátaim, akad egy-kettő, de ők meg nagyon otthonülős típusok, ebből kifolyólag pedig nem nagyon járok el szórakozni, ahol tudnék ismerkedni. Nagyon vágyom egy nőre, hiányzik, hogy a tenyeremen hordozhassak valakit. Ez lenne a célom, egy normális párkapcsolat, de mindenre nyitott vagyok. Ami a külsőmet illeti, alkatilag alacsony és vékony vagyok, de az arcomra nem szokott sok panasz jönni. :D Van állásom természetesen, teljesen normális értékrenddel rendelkezem. A kor nekem nem számít, a fő, hogy legyen valami közös nevező. Csodálkoznék ha bárki írna, de gondoltam teszek egy próbát itt is. :)
2022. febr. 27. 09:13
 1/1 anonim válasza:

Szeva bro sok sikert kívánok.

Amúgy én Nagykátát adom most nagyon sztem ott vannak a legjobb csajok.

2022. febr. 28. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!