Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit csináljak, ha nem ír...

Otthonfölejtöttem2 kérdése:

Mit csináljak, ha nem ír vissza és nem akar ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az utcán leszólítottam 2 napja egy lányt. Kiderült, ugyan abba a suliba jár amibe én így legalább amíg besétáltunk, tudtunk beszélgetni. (Nem küldött el, higy van barája és nem is mondta, hogy takarodjak). Amikor elköszöntünk, akkor megkérdeztem, hogy tudjuk-e folytatni később ezt a beszélgetést,erre ő azt mondta 3 vagy 4-szer, hogy nem tudja. Mondom esetleg ha bejelöllek facebookon és ott, de erre is aztmondta nem tudja. Tulajdonképpen meglepődött ahogy leszólítottam. Ezután egy 30 perc múlva bejelöltem de nem is jelölt vissza. Írtam neki privátba, 2 nap múlva vissza írt, de kifejtette, hogy őszinte velem és most nem igazán akar ismerkedni, de nem akar megbántani. Írtam neki ezután, hogy igen tudom hogy hirtelen jött de én is féltem, nem akartalak megijeszteni stb. Viszont erre már nem válaszol, de láttamozott. Most mit tudok tenni még, hogy legalább szóba álljon velem mint barát, vagy mit írjak neki?

2022. márc. 5. 07:51
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Szerintem ha ilyenkor nem erőlteted, akkor még nagyobb esélyed is van, mintha elkezdenéd őt zaklatni. Azt mondta, hogy nem. Valószínűleg ezzel, hogy ilyen nyomulós vagy, már alapból ellenszenves lehetsz neki.
2022. márc. 5. 09:48
 12/26 anonim válasza:
Senki nem azzal van akivel szeretne.... Igen ezért van a megcsalás a válás. Köszi nekem kb ezért nem kell párkapcsolat.
2022. márc. 5. 09:51
 13/26 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy sokan félreértik ami folyik itt. A rendes válaszolóknak folyamatosan köszönöm a segítséget!
2022. márc. 5. 10:10
 14/26 anonim válasza:
Mi a rendes vàlasz? Nem akar tőled semmit. Ezen kívül mit nem értesz?
2022. márc. 5. 10:16
 15/26 A kérdező kommentje:
Például az ilyen válaszolót nem értem mint a legutóbbi. Már rég megértettem mindent, de ezek szerint neked kell az írásbeli megerősítés is.
2022. márc. 5. 10:36
 16/26 anonim válasza:
#8-as, bizony. Igen jelent igent, és minden más nemet.
2022. márc. 5. 13:06
 17/26 anonim válasza:

Ilyen fogyatékost.. Örülk neki, hogy ennyire kedves, türelmes.

Én elküldtelek volna a jó k anyádba. Ne legyél már ennyire értetlen.

Oké hogy neked bejön de ő nem akar tőled semmit. Fogd már fel a mákszemnyi agyaddal. Magadat égeted csak.

2022. márc. 5. 13:12
 18/26 anonim válasza:
8 -as hozzaszo leirta az igazsagot " a nemtudom = NEM" föleg ha ketszer is mondta a lany :D
2022. márc. 5. 16:04
 19/26 anonim válasza:

"nem tudom" = nem akarok semmit, hagyj, offolva vagy


Teljesen egyértelmű. Már akkor se akart veled beszélni mikor mentetek be a suliba.

2022. márc. 5. 18:13
 20/26 A kérdező kommentje:
Már az első hozzászólótól megkaptam a választ, de azért köszönöm nektek, bebizonyítottátok, hogy nincs agyatok. Sajnos ebbe az irányba tart a mai világ...
2022. márc. 6. 17:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!